Archyvai

Naujausiame priešpaskutinės “Saulėlydžio” dalies anonse – vestuvių kadrai

Sekmadienį internete pasirodė naujausias priešpaskutinės „Saulėlydžio“ sagos dalies „Brėkštanti aušra“ anonsas, kuriame pagaliau galime pamatyti ne tik pagrindinių veikėjų Edvardo ir Belos vestuvių momentus, bet ir įsitikinti, jog gandai apie galimą Belos nėštumą nebuvo laužti iš piršto. Beveik dviejų minučių trukmės treileryje matome itin daug bučinių scenų, o veiksmas persikelia į Braziliją.

Filmo pagrindas – ketvirtoji kultinės rašytojos Stephenie Meyer “Saulėlydžio" serijos knyga. "Brėkštanti aušra" – įvadas į Belos (akt. Kristen Stewart) , kaip vampyrės, gyvenimą.

Taip pat, kaip ir paskutinės Poteriados dalys, naujausi „Saulėlydžio“ sagos filmai pasirodys suskaidyti į dvi dalis. Pirmąją „Brėkštančios aušros“ dalį, kurios epizodus šiuo metu turime galimybę pamatyti, išvysime jau šių metų lapkričio 16 dieną, tuo tarpu antroji juosta kino teatrus žada pasiekti 2012-ųjų pabaigoje. Abu filmus režisuos Billas Condonas.

Anot studijos „Summit Entertainment“ finansininkų, paskutinės dvi „Saulėlydžio“ sagos dalys planuoja uždirbti apie 1,2 milijardo dolerių. Šias prognozes paskelbė vienas tinklalapis, kuriam į rankas pakliuvo konfidenciali “Summit Entertainment” finansinė ataskaita.

Naujausias ir itin jausmingas „Brėkštančios aušros“, kuri kino teatruose pasirodys jau lapkričio 16 dieną, anonsas: