Archyvai

Naujam Sandy Rivera kūriniui lietuviškas vokalas ir vaizdo klipas

Jau kurį laiką sklandė gandai apie vieno iš pasaulio šokių muzikos sunkiasvorių, “Kings of Tommorow” sielos, Sandy Rivera susidomėjimą Lietuvos talentais. Pavasarį paskutinį kartą Lietuvoje koncertavusio atlikėjo ausį patraukė ne tik vietinių muzikos prodiuserių skambesys, bet ir vienos iš vokalisčių balso sugebėjimai. Tad vos po kelių savaičių jau buvo vedamos derybos dėl galimybių įrašyti kūrinį kartu su Klaipėdos choro chormeistere Kristina Jatautaite, o birželio paskutinę savaitę sėkmingai įvyko “Pacha Vilnius” rezidento Virus J įrašų studijoje suplanuotas darbas. Ne gana to naujajam Sandy Rivera singlui Lietuvoje bus filmuojamas ir vaizdo klipas.

– Nors Lietuvoje turime tikrai daug talentingų žmonių, tačiau galimybės padirbėti kartu su pasaulinio lygio žvaigždėmis pasitaiko itin retai. Tokie įvykiai atkreipia dėmesį Lietuvą ir padeda ne tik su projektu susijusiems žmonėms, bet tiems kurie kada nors tikisi būti pastebėti už šalies ribų,- pasakojo įvykio iniciatorius Algis Gintautas.

Paruošiamieji vaizdo klipo darbai vyksta jau dabar. Jis bus filmuojamas Palangos apylinkėse liepos 16-17 dienomis. Šiuo metu organizuojamos filmavimo aikštelės, tariamasi dėl “Omintel 1000Km” lenktynėse dalivaujančių automobilių panaudojimo filmuotoje medžiagoje, vykdoma žmonių pasirodysiančių klipe atranka.