Archyvai

Naują su Leonu Somovu įrašytą dainą Jurga Vilniuje pristatys unikaliomis vaizdo projekcijomis miesto centre

Jau lapkričio 22 dieną, ketvirtadienį, Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje Jurga pristatys naują singlą „Laiko nėra“. Šį, vienintelį vakarą 17 valandą penktame prekybos centro aukšte Jurga akustiškai atliks keletą dainų, o jau nuo 18 valandos prekybos centro fasadas virs milžinišku ekranu, kuriame bus rodomos specialiai šiai dainai ir jos pristatymui sukurtos menininkų vaizdo projekcijos.

Daina „Laiko nėra“ – tai antrasis radijo singlas iš pavasarį pasirodysiančio naujo Jurgos albumo. „Tikiu, kad šis šviesos, spalvų, vaizdų ir geros nuotaikos pliūpsnis bus tinkamas atsakas visus apėmusiai rudeninei melancholijai,"- kalbėdama apie artėjantį įvykį sakė pati dainininkė.

Vizualinę erdvinę fantasmagoriją laiko tema Jurgos dainai sukūrė kūrybinis duetas „Recream“. Vaizdo projekcijos sukurtos atsižvelgiant ne tik į dainos skambesį ir nuotaiką, bet ir į pastato vietą mieste bei architektūros elementus. Vaizdo projekcijos ir įspūdingas garsas geriausiai bus jaučiami prie pat pastato, tačiau reginys pasieks ir toliau esančius, o garso takelį bet kurioje kitoje Vilniaus vietoje bei visoje Lietuvoje užtikrins dainos premjera tuo pat metu ir radijo stoties ZIP FM eteryje – čia kūrinys nuskambės lygiai 18 valandą.

Leono Somovo prodiusuota naujojo singlo versija ketvirtadienį viešai nuskambės pirmą kartą. „Kūrinį „Laiko nėra“ aranžavau derindamas elektroniką ir gyvą skambesį bei atsižvelgdamas į instrumentus, kuriais koncertuose groja Jurgos grupė. Taip pat galiu pasakyti, kad daugelis, įpratę girdėti ankstesnę Jurgą, bus maloniai nustebinti," – sakė vienas talentingiausių Lietuvos prodiuserių Leonas Somovas.

Kartu su daina Jurga dovanos ir savo nupieštą atvirutę. „Man kūryba dažniausiai prasideda nuo vaizdo, nuotaikos. Tik vėliau tai pavirsta į dainą, apauga tekstu. Su kiekviena nauja daina persekiojantis vaizdas vis tiek neduoda ramybės, tad nusprendžiau jį nupiešti ir pasidalinti su kitais“, – juokėsi Jurga. Šią atvirutę atlikėjos gerbėjai galės gauti tik iš pačios Jurgos rankų dainos pristatymo spaudos konferencijos metu, tą patį ketvirtadienį 17 valandą, Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės 5 aukšte. Konferencijos metu Jurga žada akustiškai atlikti ir keletą dainų.

Atlikėja užsiminė, jog singlas „Laiko nėra“ su papildoma medžiaga vos kelias valandas internete bus platinamas visiškai nemokamai, tačiau tikslesnė informacija apie tai bus paskelbta tik dainos pristatymo dieną – lapkričio 22-ąją.