Archyvai

Muzikos festivalio „Velnio akmuo“ veiksmas ne tik scenoje

Vidurvasarį įvyksiantis festivalis „Velnio akmuo“ kvies ne tik stebėti ekstremaliosios muzikos atlikėjų pasirodymus trijuose festivalio koncertuose, bet ir vilios meninėmis dirbtuvėmis, unikalia roko muzikos programa, sporto varžybomis bei kvies fotografuoti profesionalus bei mėgėjus.

Pasibaigus naktiniams koncertams, festivalio veiksmas persikels į „Rockteque“ sceną, kur laukiami visi miegoti nelinkę senosios roko muzikos gerbėjai. Pirmajame festivalyje „Rockteque“ ciklas buvo pradėtas pačiu ankstyviausiu roko muzikos periodu. Šiais metais „Rockteque“ pateiks kruopščiai atrinktą 1960-1981 metų laikotarpio įvairaus stiliaus roko muziką, tiesiogiai ar netiesiogiai įtakojusią ir metalo muzikos vystymąsi.

""

Vietoj populiariausio įvairių festivalių sporto – futbolo – „Velnio akmuo“ vėl kviečia žaisti paplūdimio tinklinį 2×2. Iš vakaro užsiregistravusios komandos varžysis tarpusavyje ir susikaus dėl specialaus trofėjo. Meno dirbinį, dar vieną velnio akmens interpretaciją, sukūrė profesionalūs menininkai.

Visą festivalio savaitgalį fotografai mėgėjai ar profesionalai raginami fotografuoti ir dalyvauti foto konkurse. Debiutiniame festivalyje buvo renkamas velniškiausias kadras. Šįkart tema filosofiškesnė – „O, stabtelėk, akimirksni žavingas!“ Visi, kuriems pavyks užfiksuoti šio šūkio vertą momentą, gali dalyvauti konkurse ir festivaliui pasibaigus siųsti po keletą nuotraukų organizatoriams. Žavingiausia akimirka apdovanojama 666 Lt vertės fotofabrikas.lt dovanų čekiu.

„MC Growl“ – nauja „Velnio akmens“ idėja ir, ko gero, vienintelė tokio pobūdžio atrakcija visos Lietuvos festivaliuose. Kol aktyvieji žais tinklinį, išmanantieji sunkiosios muzikos vokalo subtilybes turės progą pademonstruoti savo balso aštrumą, gilumą, sodrumą kovoje su kolegomis. Pagal paruoštą muziką dalyviams reikės atlikti tam tikrą burleską sunkiosios muzikos vokalui būdinga maniera.

""

Festivalyje taip pat veiks ir molio dirbtuvės, kuriose menininkai norinčius kvies nusilipdyti savo rankų „Velnio akmens“ suvenyrą, kitus dirbinius ir išdegti juos įspūdingame bendrame lauže.

Muzikos festivalis „Velnio akmuo“ vyks liepos 16 – 18, Anykščiuose. Bilietus į festivalį platina „Tiketa“. Bilieto kaina: 130 Lt.