Archyvai

„Movida Corona“ didžėjai keliasi į pajūrį

Didelio Lietuvos didžėjų susidomėjimo sulaukęs, garsiausiuose Europos klubuose vykstantis house muzikos didžėjų konkursas „Movida Corona“ įgauna pagreitį – iš beveik 40 užsiregistravusių didžėjų buvo atrinkta 16 jaunųjų muzikos talentų. Aštuoni iš jų jau liepos 28 d. susigrums pirmajame pusfinalyje dėl teisės kovoti finale.

Prie pulto MOJO Lounge bare Palangos paplūdimyje pirmieji stos šie house muzikos meistrai: DJ Vortek, DJ d’Antonio, DruGys, Phoul, SoultimeDj’s, FlipFlops, Averjano Dj, Dzim, o rugpjūčio 11 d. antrajame pusfinalyje jėgas išmėgins ir Carl P, Janler, LARIS M, Edwin Cricket, Dj Sonare, Aiiw, Deeper, Modessthe Sound.

Pasak organizatorių, šiais metais šokių muzikos gerbėjų laukia naujovė – didžėjų konkursas vyks dienos metu. To Lietuvos „Movida Corona“ istorijoje dar nebuvo. „Corona“ prekės ženklo atstovė Lietuvoje Vitalija Martinkėnė pasakojo, kad vakarėlių lankytojų pageidavimu, konkursas vėl keliasi į Palangą. Anot jos, Vakarų šalyse populiarių „Corona“ paplūdimio vakarėlių dvasią šiais metais pamėginsime perkelti į Palangos paplūdimį.

Vienas iš pirmojo pusfinalio dalyvių DJ Vortek, jau antrą kartą bandysiantis jėgas „Movida Corona“ konkurse, pasakojo, kad šiais metais stengsis ištaisyti praėjusiais metais padarytas klaidas ir prasibrauti į finalą. House muzikos meistras išliko paslaptingas ir neatskleidė, kaip ruošiasi nustebinti klausytojus, tačiau pažadėjo, kad renginys bus ypatingas: „Groti paplūdimyje ir dar dieną – išskirtinis potyris, o ir sau leidžiu daugiau eksperimentuoti, visai kitap pateikti muziką nei, tarkim, naktiniame klube.“

Tad visi, norintys išvysti ir išgirsti talentingus house muzikos kūrėjus, laukiami liepos 28 d., nuo 13 val. vos 100 metrų į dešinę nuo Palangos tilto nutolusiame MOJO Lounge bare.