Archyvai

“Mondayjazz Live!” sugrįžimą į sceną lydės Lone žvaigždė

Kovo 4 d. „Oranžiniame bare“ Vilniuje po ilgos pertraukos bus atgaivintas gyvai atliekamos elektroninės muzikos pasirodymų ciklas „Mondayjazz Live!”. Vakaro žvaigždė – aktualus Didžiosios Britanijos šokių muzikos prodiuseris Lone.

Acid house reivų aidai

„Lone (Matt Cutler) Lietuvoje lankosi antrą kartą. Įdomu tai, kad šiuos du pasirodymus skiria ir du skirtingi atlikėjo kūrybos etapai: pirmą kartą jis svečiavosi kaip mažo tempo abstraktaus hiphopo romantikas, o dabar atvažiuoja vis dar svajingas, tačiau greitesnis, kupinas šokių muzikos iš Čikagos ir Detroito įtakos,” – pasakoja „Mondayjazz” susivienijimo vedėjas Tadas Quazar.

Lone pasirodymas Vilniuje yra gausių prodiuserio kelionių po pasaulį pristatant naujausią savo albumą „Emerald Fantasy Tracks“ dalis. Praėjusių metų pabaigoje pasirodęs Matt Cutler darbas sulaukė daug dėmesio ir liaupsių tarptautinėje muzikos žiniasklaidoje ir buvo giriamas už šviežią požiūrį į house muzikos palikimą.

„Šiltos retro sintezatorių linijos, senųjų acid house ir techno reivų aidai, preciziškas atlikėjo požiūris į kiekvieną detalę sąlygoja brandų ir išskirtinį šokių muzikos kūrinį. Jis pasižymi keista šiek tiek psichodeline nuotaika ir gerokai skiriasi nuo kadaise šimtais „štampuotų“ ir mažai viena nuo kitos besiskyrusių house muzikos plokštelių,“ – priduria Justas Fresh taip pat iš „Mondayjazz“.

Šokių aikštelė su Vilniaus panorama

Skirtingai nei buvo įprasta „Mondayjazz Live!” Lone pasirodymas rengiamas ne pogrindiniame naktiniame klube, o dideliais langais ir puikia Vilniaus centro panorama pasižyminčiame „Oranžiniame bare“, įsikūrusiame legendinėje Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje, dešiniajame Neries krante.

„Baras prieš renginį gerokai pasikeis – išmesim lauk stalus ir kursim prašmatniausią tą naktį šokių aikštelę mieste su kokybiška muzika, naktinio Vilniaus vaizdais ir linksmais žmonėmis,“ – parduoda savo idėją Tadas Quazar.

5 gyvi pasirodymai

Be pagrindinės vakaro žvaigždės tąnakt į „Mondayjazz Live!“ sceną lips praėjusių metų Lietuvos scenos proveržis Brokenchord bei nauji jauni ir talentingi prodiuseriai Brolis, 96 WRLD ir FINGALICK. Vizualizacijas renginiui kuria išeivis iš Latvijos Max Voitech. Lone pasirodymo tempą ir nuotaiką palaikys Mondayjazz Djs ir Lietuvos niujorkietis – Niujorko lietuvis Zhill iš Bagpak Music kompanijos.