Archyvai

MOBY gerbėjus “apšildys“ grupė „Skamp“

Birželio 13 d. Trakų pilyje koncertuosiančio JAV elektroninės muzikos atlikėjo Moby gerbėjus festivalyje „Tuborg Green Sound Castle“ užvedinės grupė „Skamp“. Ilgai laukto pirmojo Lietuvoje Moby koncerto sceną ilgaamžė lietuvaičių grupė „Skamp“ dalinsis su naujoku muzikos pasaulyje- „Gerai Gerai & Miss Sheep”.

„Moby yra atlikėjas, kuriuo žaviuosi nuo 11 metų. Pirmąjį jo singlą „Go“ išgirdau vienoje Airijos radijo stotyje, o ne už ilgo pamačiau jį gyvai Vokietijoje ir mėgavausi kiekviena pasirodymo minute“,- prisimena „Skamp“ vokalistė Erica Jennings.

Šiais metais Skamp‘ai, švenčiantys bene garsiausio savo albumo „Skempinligė“ dešimties metų jubiliejų, dėl koncerto Trakų pilyje nusiteikę labai entuziastingai– Erika, Vee ir Vilius visada džiaugiasi galėdami apšildyti savo dievinamus muzikos atlikėjus.

Nors iki pasirodymo liko vos kelios dienos, Erica Jennings neatskleidžia, koks bus „Skamp“ ruošiamos muzikinės programos formatas: „Tikrai žinome, kad sudrebinsim pilį, o ką planuojame konkrečiai- dar truputį palaukit ir pamatysit.“

„Gerai Gerai & Miss Sheep“- tai vokalistė Dovilė, muzikantas Vilius, gitaristas Robertas ir būgnininkas Stepas. Iniciatyvūs, dinamiški, užsidegę jaunuoliai, grojantys elektroninę šokių muziką, dėkoja Moby komandai už suteiktą galimybę apšildyti jo gerbėjus ir tikisi, kad šis pasirodymas bus didžiulis šuolis tobulėjimo link.