Archyvai

Mistiniai Jarboe ir „Nachtmystium“ eksperimentai Vilniuje – jau šį ketvirtadienį

Šį ketvirtadienį, balandžio 8 d., sostinės klube „New York“ savo eksperimentinę mistikos kupiną kūrybą pristatys amerikiečių grupė „Nachtmystium“ ir ekstravagantiškoji dainininkė, kompozitorė, poetė, instrumentalistė Jarboe. Netradicinės – sunkiai apibūdinamos ir nepramoginės – muzikos gerbėjams visų pirma žinoma kaip šiuo metu pritilusios grupės „Swans“ vokalistė.

Šiuos kartu po Europą turuojančius kūrėjus vienija polinkis į muzikinės išraiškos laisvę, kurios pasekmė – didesni reikalavimai klausytojui. Ši muzika skirta tiems, kam sąvoka „sunki muzika“ turi platesnę reikšmę už „sunkųjį roką“, kurį mes įpratę girdėti per radiją.

Atvykusiųjų į koncertą ketvirtadienį lauks ir dar vienas anksčiau neskelbtas siurprizas. Koncerto išvakarėse organizatorius pasiekė žinia, kad be pagrindinių vakaro svečių į Vilnių atvyksta dar viena experimental / industrial / metal stiliais grojanti grupė „InSwarm“ iš Niujorko. Taigi, atrodo, kad eksperimentų ir netikėtumų klube „New York“ Vilniuje šį ketvirtadienį išties netruks.

Nebijantieji eksperimentų bilietus į šį renginį gali įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internetu www.tiketa.lt. Prieš koncertą, kurio pradžia šį ketvirtadienį 19 val., bilietus bus galima įsigyti ir klubo „New York“ kasoje.

""

„Nachtmystium“