Archyvai

Marilyn Mansonas: „Nusipelniau „Grammy“ už tai, kad sulaukiau daugiausiai kaltinimų per visą muzikos istoriją”

Vienu skandalingiausių ir kraupiausių atlikėjų tituluojamas Marilyn Mansonas jau birželio 12 d. pasirodys Kauno „Žalgirio“ arenoje. Naujausiame savo interviu amerikietis papasakojo ne tik apie jo albumo „Born Villain“ gimimą, bet ir apie apkalbas, kurios jo neapleidžia. Rokeris teigė tikintis, kad jis yra labiausiai dėl visko kaltinamas asmuo per muzikos istoriją.

 

Kalbėdamas su portalo Nme.com žurnalistais 43-ejų Marilyn Mansonas paaiškino, kad naujojo jo albumo pavadinimą „Born Villain“ įkvėpė 1999-aisiais vykusios kraupios masinės žudynės JAV Kolorado valstijoje, Columbine mokykloje. Kraupaus įvykio metu buvo nužudyta 12 mokinių ir vienas mokytojas. Iš viso per šaudynes Columbine vidurinėje mokykloje buvo sužeisti 37 žmonės.

Išpuolį surengė vyresniųjų klasių moksleiviai Dylanas Kleblodas ir Ericas Harrisas, kuriuos, kaip teigta iš karto po įvykio, žudyti įkvėpė Marilyn Mansono muzika. Tik gerokai vėliau buvo įrodyta, kad skerdynes surengę, o vėliau ir patys nusižudę jaunuoliai nebuvo rokerio gerbėjai.

„Born Villain“ (liet. „Gimęs niekšu“) yra tobulas pavadinimas šiems įrašams, nes aš toks esu. Tai prigimties ir auklėjimo klausimas. Ar žmonės auginami būti piktadariais ar tiesiog apjuodinami, kaip kad buvo man? Kalbant apie įvykius Columbine mokykloje, galbūt jausčiausi kitaip, jei bendramokslius žudę vaikinai būtų išties mėgę mano muziką. Tačiau dabar nepelnytai sulaukiau tiek kaltinimų, kiek nesulaukė joks atlikėjas per visą muzikos istoriją. Už tai turėčiau gauti kokį „Grammy“, – svarstė Marilyn Mansonas.

Rokeris teigė, kad „Born Villain“ nebus toks asmeniškas, kaip kiti jo dainų rinkiniai. „Norėjau sukurti albumą, kurį man patiktų klausyti, ne tokį, kaip pastarieji du. Ne todėl, kad man jie nepatiko, tiesiog „Eat Me, Drink Me“ buvo itin asmeniškas, o „The High End Of Low“ buvo labai niūrus ir liūdnas. Man jie buvo būtini, jei nebūčiau jų parašęs, manęs šiandien nebūtų, tačiau metas keliauti toliau“, – aiškino jis.

Marilyn Mansonas prisipažino dabar besijaučiantis kur kas geriau, nes atrado savo gyvenimo kontrolę. „Anksčiau buvau nelaimingas, bet tik todėl, kad nemokėjau valdyti savęs. Nesu mazochistas, tiesiog stengiuosi mėgautis tuo, ką darau“, – sakė rokeris.

 

Grandiozinį Marilyn Mansono ir jo grupės koncertą Lietuvos publika galės išvysti Kauno „Žalgirio“ – arenoje birželio 12 dieną. Bilietus į šio ekscentriško provokatoriaus pasirodymą gerbėjai gali įsigyti svetainėje www.ticketpro.lt bei „Bilietų pasaulio“ kasose.

 

Į Lietuvą skandalingąjį amerikiečių išsišokėlį su grupe atveža didžiausio koncertų organizatorius Baltijos šalyse BDG. Liepos 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje ši koncertų agentūra surengs pirmąjį Lietuvoje rokerių „Red Hot Chili Peppers“ koncertą, liepos 31-ąją jausmingą legendinio Stingo koncertą, o rugpjūčio 21 dieną Vilniaus Vingio parke –stulbinantį Lady Gagos šou.