Archyvai

Mantas pristato naują dainą „Vienam pasaulyje“ ir stilingą jos vaizdo versiją

„Ši daina man – kaip pavasario laukimas. Pavasaris ateina su lietum, kuris nuplauna visą po žiemos likusį purvą. Tas lietus – ženklas atsinaujinti, atgimti ir vėl atrasti rasti meilę pasauliui ir artimam savo“, – sako naują dainą „Vienam pasaulyje“ ir jos vaizdo versiją pristatantis Mantas.

Praėjusiais metais, po aštuonerių metų pertraukos, albumą „Vienas saloje“ išleidęs dainininkas, šiuo metu daug laiko leidžia įrašų studijoje, tačiau, kada į albumą suguls naujos dainos, atsakyti neskuba. „Neturiu konkrečių su albumu susijusių planų, tačiau turiu koncertinį planą. Tiksliau ne planą, o viziją. Tai seniai brandinta koncertinė koncepcija. Kol kas negaliu atskleisti detalių, tačiau mėgstantys kokybiškus, įsimintinus ir prasmingus koncertus šį gruodį turės galimybę tokiuose apsilankyti“, – sakė Mantas.

O šiuo metu, be koncertinių vizijų dėliojimo, Mantas turi daug veiklos miuziklo scenoje.
Jau kovo 29 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje matysime jį įkūnijantį Žaltį nuostabaus grožio miuzikle „Eglė žalčių karalienė“.

Tai jau ne pirmas Manto pagrindinis vaidmuo didžiojo miuziklo scenoje. Jis taip pat įkūnijo Žygimantą Augustą didžiausiame ir brangiausiame lietuviškame miuzikle „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės“ legenda. Dar anksčiau jis sėkmingai pasirodė keliuose mažesnės apimties miuzikluose.

„Pastarieji du lietuviški miuziklai – itin didelės apimties, sudėtingi kūriniai. Man labai patinka visas procesas: nuo tos akimirkos, kai sužinau, jog gavau vaidmenį, iki tol, kol išeinu į sceną. Tai mažiausiai pusės metų darbas ne tik su savimi, bet ir su visa komanda“, – sako dainininkas.