Archyvai

„Mados infekcijos“ kastinge laukiama charizmatiško jaunimo

Kovo 9 dieną, 16 val. prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ šurmuliuos stilingo jaunimo minia – artėjančio festivalio „Mados infekcija“ dizaineriai ir šiemet modelius kolekcijoms demonstruoti rinksis viešai.

„Dizaineriai vis dažniau ieško savito grožio, įdomios išvaizdos ir charizmatiškų merginų bei vaikinų kolekcijoms demonstruoti. Todėl šiemet ir vėl nusprendėme daryti atranką viešai, kurią visi norintys gali ne tik stebėti, bet ir dalyvauti joje“, – sako festivalio „Mados infekcija“ prodiuserė Renata Mikailionytė.

„Infekcijos kastinge“ laukiama modelių iš agentūrų, nepriklausomų modelių ir nė kart ant podiumo nežingsniavusio jaunimo, ypač vaikinų, kadangi pavasariniame festivalyje bus nemažai vyriškų kolekcijų. Dalyvauti atrankoje gali visi, atitinkantys amžiaus ir ūgio reikalavimus.

Pernai vieša atranka buvo surengta primą kartą ir turėjo didžiulį susidomėjimą – užsiregistravo virš 1000 dalyvių. Panašaus atrankos masto tikimasi ir šį trečiadienį.

„Praėjusiais metais rengtas viešas kastingas parodė, jog turime itin daug stilingo, įdomaus jaunimo. Dauguma jų yra festivalio fanai, todėl ir vėl kviečiame visus gausiai susirinkti. Tai yra unikali proga būti pastebėtiems, jeigu bent kiek domitės modelio karjera arba norite prisidėti prie didžiausios mados šventės Lietuvoje“,- sako Renata Mikailionytė.

Atrankoje laukiama vaikinų ir merginų nuo 15 metų, kurių ūgis yra ne mažesnis kaip 172 cm (merginos) ir 182 cm (vaikinai). Dalyviai turi būti apsirengę tamsiais, apgludusiais rūbais, merginos – avėti aukštakulnius.

Visi modelių agentūroms nepriklausantys merginos ir vaikinai į prekybos centro 1 aukšto holą kovo 9 dieną turi atvykti ne vėliau kaip 16 val.

Pirmąjame etape dalyvius vertins „Infekcijos kastingo“ koordinatorė Renata Mikailionytė bei jos kolegės Meda Jonaitytė – Anaya ir Julija Ulvydienė. Praėjusieji šį etapą atrankos dalyviai susitiks su „Mados infekcijoje“ dalyvaujančiais Lietuvos dizaineriais.

Festivalis „Mados infekcija“ vyks kovo 24, 25, 26 dienomis Šiuolaikinio meno centre Vilniuje. Jau vienuoliktame festivalyje penkiolika kolekcijų pristatys Lietuvos dizaineriai bei šešias – svečiai iš užsienio: Olandijos, Danijos, Prancūzijos, Estijos, Vokietijos, Ispanijos.

PAPILDOMI FESTIVALIO RENGINIAI:

Kovo 9 d., trečiadienį, 16-22 val.

Modelių atranka „Infekcijos kastingas“

Prekybos centras „Panorama“, Saltoniškių g. 9, Vilnius (I a. holas)

Įėjimas – nemokamas.

 

 

Kovo 19 d., šeštadienį, 13-17 val.

„Grožio infekcija“

Prekybos centras „Panorama“, Saltoniškių g. 9, Vilnius (I a. holas)

Įėjimas – nemokamas.

 

 

Balandžio 2 d., šeštadienis, 12-18 val.

„Mados inventorizacija“

Prekybos centras „Panorama“, Saltoniškių g. 9, Vilnius (I a. holas)

Įėjimas – nemokamas.