Archyvai

Lietuviai graibsto bilietus į Vilniuje vyksiantį Kylie Minogue koncertą

Pop muzikos dievaitė Kylie Minogue neapsiriko į pasaulinį turą pirmą kartą įtraukusi ir Lietuvą – nepraėjus nė 10 dienų nuo bilietų pardavimo pradžios, į kitąmet vasario 26 d. vyksiantį koncertą bilietus įsigijo jau 3 tūkst. atlikėjos gerbėjų. Pasak koncerto organizatorių, pagal bilietų pardavimo greitį populiariąją atlikėją galima lyginti su rugsėjo viduryje Vilniuje koncertavusiu Stingu – bilietai į jo koncertą buvo parduoti per rekordiškai trumpą laiką.

„Stebėdami, kaip lietuviai graibsto bilietus į Kylie Minogue koncertą, spėjame, kad gali pasikartoti ta pati istorija, kaip kad buvo su Stingo pasirodymu. Jį pamatyti ir išgirsti buvo gerokai daugiau norinčiųjų nei parduodamų bilietų. Mąstantiems apie Kylie koncertą, ko gero, derėtų suskubti, kad vėliau netektų liūdėti“, – sakė „SEVEN Live“ generalinis direktorius Juras Vėželis.

Kitąmet Vilniuje įspūdingą pasirodymą surengti žadanti atlikėja „Siemens“ arenoje pristatys ilgai lauktą 11-ąjį studijinį albumą „Afroditė“ („Aphrodite“). Pagrindinis albumo singlas „All the Lovers“ tapo šios vasaros hitu – nuolat radijo stotyse skambėjęs singlas rugpjūčio mėnesį karaliavo JAV pardavimų sąrašuose.

Jau po kelių dienų, rugsėjo 27 d., populiariosios Kylie Minogue gerbėjus pasieks ir dar vienas daininkės singlas „Get outta my way“.

„Seksuali šokių muzika su ją papildančiais nekvailais dainų tekstais ir labai „užkabinančiomis“ melodijomis“, – taip šį singlą apibūdino vienas dainos prodiuserių Lucas Secon.

Tuo tarpu vienas labiausiai skaitomų JAV muzikinių žurnalų „Rolling Stone“ rašo, kad trečią dešimtmetį koncertuojanti ir vis dar formos nepraradusi dainininkė turi gausybę sekėjų – nuo La Roux iki Gaga, tačiau naujasis singlas „Get outta my way“ parodo, kodėl Kylie yra vis dar nepralenkiama.

""

Pasauliniame ture „Afroditė“ naujausią albumą pristatanti Kylie Minogue jį išleido po trejų metų pertraukos šių metų liepą. Pačią pirmąją savaitę albumas pateko į Jungtinės Karalystės populiariausių albumų sąrašo viršūnę ir pakartojo prieš 22 metus jos išleisto debiutinio albumo „Kylie“ sėkmę.

Be jau minėto pagrindinio albumo singlo „All the Lovers“ pop muzikos dievaitės gerbėjai Vilniuje išgirs ir kitas albumo dainas bei legendinius Kylie Minogue karjeros hitus, tarp kurių – „Spinning around“, „In your eyes“, „Can‘t get you out of my head“, „Red blooded woman“, „Chocolate“, „Love at first sight“, „Your disco needs you“, „In my arms” bei kitos.

Bilietus į vienos populiariausių pasaulyje pop atlikėjų pasirodymą platina bendrovė „Tiketa“. Iš viso į dainininkės pasirodymą ketinama parduoti apie 11 tūkst. bilietų.

Kylie Minogue koncertą Vilniuje organizuoja didžiausia šalyje pramogų verslo kompanijų grupė „SEVEN Entertainment“, vienijanti įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu.