Archyvai

Leon Somov & Jazzu 5-rius kūrybos metus žymi naujais garsais ir koncertais

Lapkričio 9 d., Vilnius, Penkeri metai – apvali ir pakankamai solidi sukaktis dinamiškoje muzikos scenoje. Lapkričio mėnesį simboliniu turu ir nauju kūriniu tokį jubiliejų mini romantiškos gyvos elektronikos duetas Leon Somov & Jazzu, atstovaujantys muzikinei „Silence“ šeimai.

 

Trys albumai ir MTV statulėlė

Madų niekuomet nesivaikęs – greičiau jas formuojantis – duetas duetas į biografiją jau įsirašė ne vieną rimtą publikos ir kritikų įvertinimą. Savo istoriją kūriniu „Parduodu“ pasakoti pradėję Leon Somov & Jazzu kūrybą įamžino net keletą kartu – EP „Offline“, albumais „Updated“ bei „Score“. 2009-aisiais Leonas ir Justė, kaip geriausi Baltijos šalių atlikėjai, apdovanoti „MTV European Music Awards“ statulėle.

„Silence“ šeimos nariai nuolat bendradarbiauja su artimiausiais kolegomis Adomu, Few Nolder Mario Basanov, Vidžiu, taip pat neužgniaužia ir solinių ambicijų – Leon Somov albumas „No Batteries No Toys“ išleistas 2009-aisiais, Jazzu įrašais rūpinasi švedų kompanija „Mr. Radar Music“.

 

Naujas kūrinys ir koncertai Europos sostinėse

„Aš tikiu tavo tyla“ – taip pavadintas šviežiausias romantiškos Leono ir Justės virtuvės kūrinys. Oficiali trapios kompozicijos, papildytos lietuvišku Jazzu tekstu, kūrinio premjera įvyks penktadienį, lapkričio 11-ąją, 18 val. radijo stoties ZIP FM eteryje.

Iškart po premjeros duetas vyks į Kauną, kur pradės savo miniturą penkeriems bendros kūrybos metams pažymėti. Čia Leon Somov & Jazzu pasirodys muzikos ir meno festivalyje „Insanitus“. Lapkričio 12-ąją koncertu mėgausis Klaipėdos klubo „Vakaris“ lankytojai. Lietuviškoji turo atkarpa bus baigta lapkričio 18-ąją, penktadienį, pasirodymu Panevėžio „Rezidencijoje“.

Didžiausias ir svarbiausias jubiliejaus koncertas vyks mieste, kuriame muzikinė Leon Somov & Jazzu istorija ir prasidėjo – Londone. Šių metų pradžioje duetas koncertavo miesto rytuose esančiame klube „Cargo“, kuriame visų gerbėjų sutalpinti nebepavyko. Šįkart draugai ir melomanai laukiami vos prieš metus duris atvėrusioje madingoje ir gausiai lankomoje „XOYO“ erdvėje, kurioje pasirodo tokios žvaigždės, kaip Mylo, „The Rapture“, Tiga, „Aeroplane“, „2 many DJs“ ir kiti. Su Leon Somov & Jazzu lapkričio 20-ąją čia švęs visi artimiausi dueto kolegos – būgnininkas Marijus Aleksa, bosistas Domas Aleksa, gitaristas Robin Aristorenas, didžėjus Neri Jass, vaizdo projekcijų meistrai „Geri Filmai“ bei renginio akimirkas fiksuosiantis fotomenininkas Rokas Darulis.

Simbolinis Leon Somov & Jazzu turas bus baigtas debiutu Briuselyje, kur jau kuris laikas gyvena Leonas. Legendiniame Belgijos sostinės džiazo klube „The Music Village“ duetas pasirodys net du vakarus iš eilės – lapkričio 21-ąją ir 22-ąją, mat visi bilietai į pirmąjį koncertą buvo rezervuoti akimirksniu ir teko iškart organizuoti papildomą.