Archyvai

‘LeaveLate Records’ eksperimentams – vieneri

Penktadienį ,,Havana Social Club’’ bus švenčiamas dar vienas gimtadienis – šį kartą gimtadieninius kokteilius maišys ,,LeaveLate Records’’.

Pradėję nuo įsimintinų vakarėlių dar 2007-taisiais, ,,LeaveLate” su laiku ‘užaugo’ iki visų gerbiamos ir mylimos tarptautinės įrašų kompanijos, reprezentuojančios šviežiausią muziką ir perspektyviausius diskžokėjus. Tarp jų – ,,The Sneekers”, Tom Budiansky, Kiyoshi Sugo, Ophex, Mark Splinter ir kiti.

,,Tam tikra prasme tai – muzikinė labaratorija, kurioje eksperimentai virsta į naujas ir nepatirtas muzikos formules’’ – taip pristatydamas savo įrašų kompaniją sako Vytis Gruzdys, daugeliui elektroninės muzikos gerbėjų labiau pažįstamas kaip Aout6.

Šiai ‘labaratorijai’ sulaukus vienerių metų, į Vilnių pasveikinti kolegų atvažiuoja Londone populiarus didžėjus, aktorius ir laidų vedėjas Men In Masks (Vodka House Crew/Ministry Of Sound), ne viename žvaigždžių vakarėlyje savo ritmais šokdinęs Kanye West ar net pačią Paris Hilton. Prie jo prisijungs ir kiti ‘eksperimentatoriai’ ir draugai – Kym Wild (Metal On Metal), Martin Virgin ir St.Stereo (Love In Slow Motion), Vaiper (Despotin Fam), Ophex, Lynk & Tiutiunikof, Odessa ir pats Aout6.