Archyvai

Lady Gaga: prieš koncertą Lenkijoje, treniruotė Lietuvoje

Kai Ji pasirodo, kitiems belieka tenkintis šešėliu.

Įtakingiausia, populiariausia, klausomiausia, originaliausia, ryškiausia, geriausiai besirengianti, daugiausiai uždirbanti… Tai – muzikos pasaulio garsenybė Lady Gaga.

Svajoji pamatyti ją bent akies krašteliu?

Nepatvirtintais duomenimis, koncertui Lenkijos mieste Sopote besiruošianti atlikėja Lady Gaga kitą šeštadienį užsuks į Vilnių.

Kalbama, kad dainininkė su šokėjų trupe Vilniaus Rotušės aikštėje šeštadienio vidurdienį (rugpjūčio 21 d., 12 val.), pasipuošusios sceniniais kostiumais, repetuos dainos „Bad Romance“ koncertinį pasirodymą.

Vėliau jos vyks į garso įrašų studiją įrašyti dainos „Bad Romance“ naujos versijos.

Prisistatyti nepanorusių šaltinių teigimu, dainos įrašui garsi atlikėja pasirinko sostinėje įsikūrusią garso įrašų studiją „Accu“.

„Lietuva ir Lenkija – kaimynės. Vilnius ypač mėgstamas lenkų turistų, todėl pasižiūrėję, kaip Vilniaus gatvėse sutikti žmonės reaguos į Lady Gaga, galėsime spręsti apie sutikimą Lenkijoje.

Lady Gaga koncertai visus stebina originalumu. Paslaptis ta, kad mes kruopščiai rengiamės kiekvienam pasirodymui, kostiumus pasirenkame atsižvelgdami į žmonių, pas kuriuos atvykstame, temperamentą, atlikėjos populiarumą konkrečioje šalyje.

Viešnagė Lietuvoje mums bus puiki treniruotė“, – neabejojo vienas atlikėjai artimų žmonių.

Taip pat po Vilnių jau sklando gandai, kad Lady Gaga atstovai teiravosi dėl riedžių ir mikroautobusų, tačiau juos nuomojantys „Super Segway“ ir „LimoLux“ atstovai lyg susitarę tikino šios informacijos negalintys nei patvirtinti, nei paneigti.