Archyvai

La Bolschevita! Tegyvuoja Šiek Tiek DAUGIAU Gyvenimo!

Šį penktadienį, 26 d. Vilniuje, klube WOO (Vilniaus g. 22) ir šeštadienį 27d. Kaune klube Suflerio būdelė.

La Bolschevita (Balkan Beats, Swing and Schwarzmeer BBQ from Wiesbaden,Germany) Baltic Balkan (Gipsy, Klezmer, Brass, LT),
LIVE : Banda Dzeta (LT)

Įsivaizduojate tropikinį štetlį su palmėlis? O jei kas pasiūlys papriką, tik ką aplietą saldžiu šokolado sluoksniu – tokie ugningo ir svaigaus vakarėlio seniai laukėte!
DJ Janeck Altshuler, Vakarų Vokietijos Vysbadeno mieste užkūręs projektą "La Bolschevita" pasinaudojo senu klezmerių ansamblių receptu, kuris skelbia – sugerk į savo repertuarą visa, kas geriausiai skamba šiame pasaulyje – nuo osmanų imperijos armijos maršų iki mambo ar net klasikinio disko.

""

DJ Janeck Altshuler

Klezmerio klarneto magija, ugniniais romų orkestro fanfarai, balkaniška rumba ir Andų dudelių motyvai, aplieti kvapniu, sultingu šiuolaikinio byto sirupu – štai kas kaskart laukia "La Bolschevita" lankytojų.

"La Bolschevita" pasaulis sujungia geriausius ne tik Pietų, bet ir Rytų Europos garsus. Ukrainos Krivoi Rogo mieste, visai netoli tikrosios
klezmerio gimtinės – Besarabijos štetlių – gimęs Janeckas kartais vadinamas "žmogumi, iš kurio žydiškos širdies liejasi Lotynų Amerikos ritmai".

""

Iš tikrųjų, iš Kusturicos filmų atklydę motyvai puikiai dera ne tik su hip hopu, drum’n’bass ar bhangra, bet ir su tango, samba, rumba, čačača bei autentiškomis Lotynų melodijomis. Būtent tai ir lėmė, kad DJ Janeck Altshuler šiandien laukiamas Niurnbergo ir Berlyno klubuose, ir visur Europoje nuo Ciuricho iki Maskvos!

Praėjusiame vakarėlyje sukėlę didžiulį publikos ažiotažą minimal Brass stiliaus propaguotojai "Banda Dzeta" vėl nudžiugins mus gyvu pasirodymu.
Taip pat prie "dj staklių" darbuosis nenuilstantys Balkaniškų balių organizatoriai Baltic Balkan.

http://myspace.com/labolschevita
http://myspace.com/bandadzeta
http://myspace.com/balticbalkan

Dreskodas – čigonas (ūsai, skrybėlė, žirgas, auskarai, šautuvai, auksiniai dantys bei grandinės).
Gėrimas – Rakija.

WOO: Įėjimas pagal dreskodą – 5 Lt, kitiems – 15 Lt.
Registruokis facebook, prisiklijuok ūsus ir bent vieną antakį – įėjimas Tau kainuos 5Lt. Kiti mokes 15Lt.
Suflerio Būdelė: Įėjimas – 10 Lt.