Archyvai

Krepšinio sirgaliams – galimybė laimėti bilietus į 2011-ųjų Europos krepšinio čempionatą

Žinote, koks svarbiausias renginys 2011 metais laukia krepšinio aistruolių? Tai Europos krepšinio čempionatas, kuris kitąmet vyks Lietuvoje. Lietuvos krepšinio federacija (LKF) siūlo laimėti pirmuosius bilietus į čempionato pirmąsias rungtynes, kuriose žais Lietuva. Didžiausi šalies krepšinio aistruoliai jau kitą savaitę galės bandyti laimę LKF ir „Tiketos“ surengtoje akcijoje, kurios metu bus išdalinta net 15 bilietų į pirmąsias Lietuvos rinktinės žaidžiamas rungtynes.

„Nors iki čempionato liko dar daugiau nei metai, tikrieji krepšinio sirgaliai jau dabar nerimsta ir skaičiuoja dienas iki renginio pradžios. Jų džiaugsmui čempionatas po daugiau nei 70 metų pertraukos vėl vyks Lietuvoje ir pagaliau daugelis aistruolių galės krepšinio rungtynes stebėti „gyvai“. Norėdami paskatinti pradėti domėtis ir nekantriai laukti Lietuvoje vyksiančio istorinio įvykio bei suburti kuo didesnę palaikymo komandą mūsų šalies rinktinei, bilietus į čempionato rungtynes ištikimiausiems rinktinės sirgaliams įteiksime jau dabar“, – sakė Mindaugas Špokas, LKF 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato vykdomasis direktorius.

Pirmuosius bilietus į 2011-ųjų metų Europos krepšinio čempionatą burtų keliu galės laimėti Šiaulių, Panevėžio ir Kauno gyventojai, kurie pirks bilietus į kontrolines krepšinio rungtynes tarp Lietuvos ir Suomijos (Šiaulių arena, liepos 31 d.), Lietuvos ir Čekijos (Panevėžio „Cido“ arena, rugpjūčio 2 d.), Lietuvos ir Irano (Kauno sporto halė, rugpjūčio 24 d.).

Minėta akcija Šiaulių, Panevėžio, ir Kauno miestuose vyks tik vieną dieną, atitinkamai liepos 14, 15 ir 16 dienomis, o laimėtojai paaiškės jau tos pačios dienos vakare 20 val. Laiminguosius ištrauks žymūs sportininkai.

„Galimybė prieš metus jau turėti pirmuosius bilietus į Europos čempionatą, kuris vyks Lietuvoje yra tikrai išskirtinė, o ir tikimybė juos laimėti pakankamai didelė. Neabejoju, kad tikriems krepšinio aistruoliams bilietas į kitų metų Europos krepšinio čempionatą Lietuvoje yra pati geriausia dovana, todėl ateityje kartu su LKF žadame jiems suteikti ir daugiau galimybių pamatyti šias rungtynes“, – kalbėjo bendrovės „Tiketa“ komercijos direktorius Andrius Žiauberis.

Asmenys, norintys laimėti bilietus į Europos krepšinio čempionato pirmąsias rungtynes, kuriose žais Lietuva, kontrolinių Lietuvos rinktinės rungtynių bilietus turėtų įsigyti tik vienoje savo miesto „Tiketos” kasoje – Šiaulių ir Kauno prekybos ir pramogų centruose „Akropolis” arba Panevėžio „Cido” arenoje. Bilietus į 2011 metų čempionatą galės laimėti tik tie, kurie pirks juos akcijos dieną ir užpildys dalyvio kuponą.