Archyvai

Kovo 11-ąją pasaulį užpuls ateiviai

Apie tai, kad Visatoje gyvename ne mes vieni, kalbama jau daugybę metų. Tai vis primena žiniasklaidoje pasirodantys neryškūs drebančia ranka nufilmuoti vaizdeliai, kuriuose neva matosi skraidančios lėkštės, žali žmogeliukai ar pievose gražiais paveikslėliais išguldyti rugiai. Nežemiškos gyvybės egzistavimu „X Failuose“ jau bandė domėtis žymieji Malderis ir Skali. Tačiau jau kovo 11-ąją visas pasaulis bus priverstas susigūžti: Žemę užpuls ateiviai. Laimei, visą veiksmą galėsime stebėti patogiose kino teatrų kėdėse. Ekranuose debiutuos ilgai lauktas garsiojo rekordininko „2012” kūrėjų veiksmo filmas „Pasaulinė invazija: mūšis dėl Los Andželo“.

Pagrindiniu herojumi taps aktorius Aaronas Eckhartas. Žvaigždei, suvaidinusiai tokiose juostose kaip „Ačiū, kad rūkote“, „Tamsos riteris“, „Triušio Urvas“ šis pasaulio gelbėjimas – tikras iššūkis. Tačiau jam įtemptoje kovoje padeda gražuolė seržantė Elena Santos, kurią vaidina Michelle Rodriguez („Įsikūnijimas“, „Absoliutus blogis“, „Greiti ir įsiutę“).

„Sutikau vaidinti šiame filme todėl, kad jame viskas – be galo tikroviška. Na, žinoma, išskyrus kulkas ir faktą, kad niekas nuo jų iš tiesų nemirė. Be to, man patinka iššūkiai, o šis vaidmuo – kaip tik toks. Tai nėra animacinis filmas vaikams, kuriame – nė lašelio tiesos. Filmo pažiūrėti ateis vyrai, kurių neapgausi panaudojęs vieną kitą specialųjį efektą. Neabejoju, kad visi pamatę nustebs, koks tikras veiksmas vyks ekrane, o išėję nuskubės pažiūrėti, ar lauke stovintys jų automobiliai vis dar sveiki“, – pasakojo A.Eckhartas.

Besiruošdami vaidmenims, aktoriai buvo nugabenti į specialią karinę stovyklą, kurioje mokėsi elgtis su ginklais, skraidė sraigtasparniais, atliko kitus karinius veiksmus: „Būkime atviri, mes juk aktoriai, ne kariai, todėl turėjome kur kas mažiau laiko išmokti ginti pasaulį nuo blogio, nei jo turi tie žmonės, kurie iš tiesų kariauja. Tačiau stovykla mus suartino ir filmavimo aikštelėje tapome tikra komanda, tikru būriu. Apie tai ir filmas – turime būti viena komanda ir galvoti ne tik apie save, bet ir apie tą, kuris stovi šalia. Tik taip išgelbėsime Žemę ne tik nuo ateivių, bet ir nuo kito blogio“.

Beveik dviejų valandų įspūdingų specialiųjų efektų ir kvapą gniaužiančių mūšio scenų filme “Pasaulinė invazija: mūšis dėl Los Andželo” pasakojama apie tai, jog 2011-aisiais atsitiktiniai ir atrodo nesusiję NSO apsilankymai pasirodo esą siaubingo plano dalis. Žemę užpuola nežinomos pajėgos. Svarbiausieji ir didžiausieji pasaulio miestai vienas po kito virsta griuvėsiais mūšyje, kurio niekas nesitikėjo. Los Andželas – vienas paskutiniųjų fortų žūtbūtiniame žmonijos mūšyje. Dabar tik nuo jūros pėstininkų būrio, kuriam vadovauja seržantas Maiklas Nancas (akt. Aaronas Eckhartas), priklauso mūšio baigtis.

Nepakartojamų specialiųjų efektų veiksmo filmas “Pasaulinė invazija: mūšis dėl Los Andželo” kino teatruose jau nuo kovo 11 dienos.

Filmo treileris: