Archyvai

Kool Fab grįžo: šį šeštadienį „Woo“ pasirodys gyvi repo seniai

Prieštaringiausias mūsų laikų klubinis reperis grįžta į Lietuvą – šį šeštadienį, spalio 24 d. “Woo” lankytojų subines pakratyti ruošiasi nepraustaburnis stileiva Kool Fab.

Prabėgus vos keliems mėnesiams  nuo griausmingo paskutiniojo Kool Fab pasirodymo klube „Woo“, atlikėjas vėl kraunasi lagaminus (kurių turi nemažai – praeitą kartą jiems sutalpinti prireikė atskiro automobilio) ir grįžta į Lietuvą.
Paklaustas kodėl taip greitai nusprendė vėl aplankyti mus, reperis draugiškai numoja ranka. "Aš įsimylėjau šitą sušiktą šalį. Juodaodžiai čia suteneriauja, žmonės jaučia vaibą, o jūsų kalių pavydėtų net rimčiausi kvartalo banditai“, – išsidavė repo riteris.

Karštą šeštadienio vakarėlį  Fab’as surengs ne vienas – kartu jis atsiveža savo pusbrolį Ghetto Flavah. Ugnies krikštatėviu savo gatvėje vadinamas jaunuolis pradėjo domėtis ugnimi dar būdamas vaikas. Pabėgęs iš pamokų Ghetto Flavah ištisom dienom sėdėdavo pasislėpęs antresolėj ir degindavo degtukus. Savo sugebėjimus Ghetto Flavah iš pradžių demonstruodavo tik šeimos nariams.  Labiausiai visiems patiko jo triukas, kurio metu atlikėjas, apsirengęs tualetinio popieriaus kostiumą, šokinėdavo per degantį žiedą. Vėliau apie neeilinius jaunuolio sugebėjimus pradėjo šnekėti visa gatvė, o dabar pažiūrėti įspūdingų ugnies šou atvyksta netgi nusikalstamo pasaulio elitas iš kitų rajonų.

„Aš ir mano juodaodis Flavah jau nuo pat pradžių, mes šitame šūde kartu, žmogau, žinai ka aš sakau“, – komentuoja Kool Fab, aiškindamas savo sumanymą į klubinius pasirodymus įtraukti talentingą pusbrolį. „Taip, žmogau, Fab’as yra mano pusbrolis, žinai ką aš sakau, mes sušikta šeima“, – paantrina jam Ghetto Flavah.

Be Kool Fab’o ir jo ugnimi žongliruojančio pusbrolio,  „Woo“ scenoje pasirodys legenda spėjusi tapti grupė „Repo Seniai“.  Šių garbaus amžiaus atlikėjų teigimu, bendro muzikinio projekto link juos pastūmėjo būtent Kool Fab’o muzika. Klasikinę fleitą studijavęs Vytas ir tuomet ansamblyje "Pyškink kliušką" skrabalais grojęs Jonas susipažino pogrindiniame house muzikos vakarėlyje Kaune, kur abu pirmą kartą išgirdo Kool Fab’o gabalą „Way More Kool“. Pagyvenusiems jaunuoliams iš karto tapo aišku, kad reikia susiburti bendram projektui. Šių įvykių pasekoje jau po poros savičių gimė grupė „Repo Seniai“. Derėtų paminėti, kad vienas iš grupės narių yra pusiau amerikietis.
Šlovė grupę aplankė beveik akimirksniu. Nepraėjus nei metams po susikūrimo rankose jie jau laikė prestižiniu laikomą Europos hip-hop ir rifmenbliuz muzikos apdovanojimą, iš gryno sidabro išlietą Silvestro Stalonės bicepso formos „Aremb 2008“ su užrašu "Metų Naujokai".
Būtent šių apdovanojimų metu jaunuosius „Repo Senius“ ir pamatė pats Kool Fab’as. Jis iš karto susižavėjo geru jų apsirengimo stiliumi ir tvirta lyrika. "Su Fab’u esame tik trumpai kalbėję internetu, spėjome išsiaiškinti, kad mus sieja bendra aistra – akiniai. Tai neatsiejama mūsų įvaizdžio dalis, tikrai nustebome sužinoję, kad Fab’as pats turi maždaug trijų tūkstančių akinių kolekciją“, – tramdydamas artėjančio pasirodymo jaudulį džiūgavo Vytas.

Šitas reikalas yra degantis! Tik šį šeštadienį, tik „Woo“ – gyvas Kool Fab, Ghetto Flavah ir grupės „Repo Seniai“ pasirodymas. Iš už pulto diriguos Justas Fresh, Tadas Quazar ir Manfredas.