Archyvai

Koncerto Lietuvoje išvakarėse išleistas naujas „Lordi“ albumas „Babez For Breakfast“

Likus apie pusantro mėnesio iki lapkričio 9 d. įvyksiančio grupės „Lordi“ koncerto Vilniuje, melomanus ir grupės gerbėjus pasiekė gera žinia – dienos šviesą pagaliau išvydo penktasis studijinis albumas „Babez For Breakfast“. Jis buvo įrašytas 2010 m. pradžioje Amerikoje kartu su prodiuseriu Michael’u Wagener’iu. Tai yra vienas iš labiausiai gerbiamų pasaulio prodiuserių, kurio įtaką galima pajusti tik iš kelių su juo bendradarbiavusių paminėtų atlikėjų: Ozzy Osbourne, Alice Cooper ar Janet Jackson, jis miksavo garsųjį „Metallica“ albumą „Master of Puppets“.

Grupė lyderis Mr. Lordi apie albumą: "Mes labai didžiuojamės šiuo albumu. Vėl sugrįžome prie savo ištakų ir net nuėjome dar toliau. Naujos dainos yra dar labiau „rokinės“ ir melodingesnės, bet mes neužmiršome ir siaubo elementų. Kaip sako prodiuseris, kiekviena daina turi savyje daug energijos, emocijų ir pramogos. Su šiuo albumu mes pasiruošę vėl kelionei pas savo fanus, kuriuos pradžiuginsime naujomis dainomis, įranga ir triukais."

Pirmasis albumo singlas „This is Heavy Metal“ pasirodė jau ir video klipo pavidalu:

Naujosios „Lordi“ dainos jau šią savaitę skamba radijo stoties "Classic rock FM" eteryje.

Kaip visada svarbi albumo dalis yra naujieji grupės narių kostiumai, kurių dizaineris yra nepailstantis Mr. Lordi. Jie bus pristatyti šiek tiek vėliau prieš turo pradžią – o laiko iki turo pradžios liko jau ne tiek ir daug!

Bilietus platina "Tiketa". Renginio pradžia 20 val.

""