Archyvai

Kodėl šeimai teko lydėti N.Watts į juostos "Klastingi namai" filmavimo aikštelę?

Filmų "21 gramas", "Malholando kelias", "Kai sutiksi aukštą tamsiaplaukį" žvaigždė Naomi Watts save vadina atsidavusia šeimos moterimi. Tuo buvo galima įsitikinti ir tuomet, kai prieš keletą metų žvaigždė viešėjo Lietuvoje, nes čia filmavosi jos vyras, taip pat žinomas aktorius, Lievas Schreiberis. Dabar, kai pora augina dvi atžalas, ketverių Sashą ir dviejų su puse Kai, jiedu ir vėl po truputį grįžta prie savo karjeros reikalų. N. Watts jau spalio 14 dieną bus galima pamatyti kino teatruose pasirodysiančiame trileryje "Klastingi namai", o kitų metų pradžioje – intriguojančioje istorijoje apie FTB įkūrėją "J.Edgar".

 

Neseniai, duodama interviu vienam populiariam gyvenimo būdo žurnalui, 38-erių moteris papasakojo, kaip susipažino su būsimu vyru: "Pirmą kartą jį pamačiau Metropoliteno muziejuje vykusiame pobūvyje, tai, galima sakyti, buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Tą vakarą buvau pasipuošusi itin figūrą išryškinančia Calvin Klein suknele, matyt ji ir nuginklavo Lievą. Plepėjome iki pat paryčių, vėliau bendravome telefonu arba elektroniniais laiškais. Vėliau rasdavau vis daugiau priežasčių apsilankyti jo namuose Niujorke".

 

Nuo tų lemtingųjų 2005 metų jiedu taip ir nebuvo išsiskyrę ilgesniam laikui nei porai dienų. Šeima stengiasi suderinti grafikus taip, kad visuomet būtų kartu ir galėtų pilnavertiškai auginti savo vaikus. "Kai buvau jauna, norėjau nuveikti tiek daug dalykų. Tačiau tik atsiradus vaikams ir išmokus idealiai planuoti laiką supratau, kiek daug galimybių turi žmogus. Tiesiog tereikia sutelkti dėmesį į svarbiausius dalykus. Negyventi svajonėse, o imti ir jas įgyvendinti. Manau, kad tai supratę mes tapome geresniais tėvais", – interviu sakė N.Watts.

 

L. Schreiberis žmoną su vaikais taip pat lydėjo ir į trilerio "Klastingi namai" filmavimo aikštelę. "Mano vaidmuo šioje juostoje – išties išskirtinis ir labai sudėtingas emociškai. Todėl man buvo labai svarbus šeimos buvimas šalia ir jų palaikymas", – sakė aktorė.

 

"Klastingi namai" pasakos intriguojančią istoriją apie šeimą, persikraustančią į namą užmiestyje. Sakoma, jog namai saugo prisiminimus. Vyras (jį vaidina žymusis Danielis Craigas) ir žmona (akt. Rachel Weisz) su dviem dukrelėmis apsigyvena svajonių name. Tačiau jie nežino, jog čia įvyko keletas kraupių žmogžudysčių, o žmogžudys tyko naujų aukų. Naomi Watts psichologiniame trileryje vaidina kaimynę, padedančią narplioti sudėtingą detektyvinę istoriją ir padedančią naujakuriams išsiaiškinti, kas gi nutiko naujame jų "lizdelyje".

Lietuvos kino teatrai "klastingais namais" taps jau nuo spalio 14 dienos. Štai filmo anonsas: