Archyvai

Klube „Pacha“ pašėlęs penktadienis ir mergaitiškas šeštadienis

Naktiniame Vilniaus klube  „Pacha“ penktadienį lankytojų laukia drąsi ir užvedanti Virus J bei jaunojo rokerio Onsos muzikinė išdaiga. Pirmą kartą, vos prieš mėnesį scenoje pasirodęs duetas, vienus sužavėjo savo trykštančia energija, o kitus šokiravo savo elgesiu scenoje – abejingų neliko. Kartu prie pulto stos „M&D Substance” bei Mantini. Šeštadienį klubą užkariaus merginos. Atkeliauja funky house ir electro muzikos skambesiais pagardinta renginių serija “Pink Poison”. Rožines natas dėlios “Hed Kandi” muzikos namų tituluojama gražuolė – Maxime Hardcastle iš Londono. Savo kūriniais bei vokaliniais sugebėjimais hipnotizuojanti populiariausių pasaulio klubų šokių aikšteles. Maxine pasitiks „Pink Poison“ rezidentė – Dj Biachi ir „Pure Future“ renginių numylėtinė – Julia Fedotova.

Drąsus žingsnis

Onsa Lietuvoje jau senokai žinomas kaip roko stiliaus atlikėjas, per Eurovizijos konkursus save išreiškiantis pop scenos erdvėje, tačiau elektroninė šokių muzika, iki pasirodymo klube „Pacha“, jam buvo visiškai kitas pasaulis. Pora savaičių repeticijų įrašų studijoje kartu su Virus J ir duetas sudėliojo programą, kurioje jaunasis rokeris taip pat rado dalelę savęs.

„Kartais namuose įsijungęs muzikos kūrimo programą vystau savo kūrybą, tačiau tai niekada nebuvo nieko rimto. Darbas su Virus J davė nemažai patirties, o jo muzika suteikia energijos. Pirmą kartą išbandyti save visiškai naujame amplua buvo kiek nedrąsu, bet kai užlipau ant senos užplūdo noras šėlti. Man patiko, tikiuosi patiko ir klausytojams“, – kalbėjo Onsa.

Tuo tarpu Virus J taip pat nestovi vietoje. Netrukus radijo stotis tūrėtų pasiekti naujas kūrinys kartu su Jurga Šeduikyte. Planuose ir bendras darbas su Londono „house“ žvaigždute Moussa Clarke bei Sandy Rivera įrašų kompanijoje „Black Wiz“ išleidžiamas singlas.

Viliojantis rožinis pavojus

Šeštadienio klubo „Pacha“ viešnia – garsiojo atlikėjų susivienijimo „Hed Kandi“ atstovė Maxine Hardcastle. Kilusi iš šeimos, kurioje visą gyvenimą buvo puoselėjamas džiazas, ji pasuko kitu keliu. Nuo vaikystės pamilusi muziką, vos 18 metų pradėjo kurti muziką savo mažoje studijoje įkurtoje miegamajame. Netrukus ją pastebėjo „Ministry of Sounds“ klubas, o vėliau ir viena iš didžiausių pasaulio „funky house“ įrašų kompanijų „Hed Kandi“. Jauna, perspektyvi ir energija trykštanti atlikėja – tai gaivaus oro pliūpsnis naujovių ištroškusiems elektroninės šokių muzikos mėgėjams.

Laukiamiausias – „John Digweed“

Jau kurį laiką informacijos šaltiniuose buvo galima rasti informacijos, kad John Digweed pasirodys Lietuvoje – dabar tai jau oficialiai patvirtinta. Birželio 4 dieną, penktadienį, klubo „Pacha“ 2009/2010 metų sezono uždarymo proga pagrindinėje salėje gros viena iškiliausių šokių muzikos kultūros personų. Pats atlikėjas labai nekantrauja ir laukia vizito Lietuvoje, o susirinkusiems bus padovanotas neeilinis, ilgesnis nei įprasta muzikos šou. Pigesnius išankstinius bilietus jau nuo gegužės 7 dienos galima rasti visose “Tiketa” kasose.