Archyvai

Klube „Pacha” – „KaZantip“ festivalio desantas

Birželio 11 dieną, penktadienį meteorologai pranašauja didelį karštį lauke, o klubas „Pacha“ – analogišką atmosferą didžiojoje salėje. Čia įvyks jau antrasis „KaZantip“ festivaliui dedikuotas renginys „KaZantip Baltic Embassy“. Iš Odesos atvyksta festivalio rezidentas DJ Lemah, kuris kartu su Virus J primins apie įvykį, kurio šią vasarą nederėtų praleisti. Dar vienas svarbus vakaro akcentas – Andy Lau naujojo albumo „Forms, Types & Models” pristatymas. Net 200 naujojo albumo kopijų DVD formatu atiteks „Pacha“ lankytojams. Visa tai savo DJ “setais” apipins M&D Substance, Zhemaitis, Pablo Bachanov, Adam Vicious bei Lynnie, o vaizdais rūpinsis VJ‘ai Kineskopic ir KeyGap. Šeštadienį klube „Pacha“ susirinkusių lauks vakarėlis „R‘n‘B Madness“ su klubo rezidentais.

„KaZantip Baltic Embassy“ su DJ Lemah

Vos klubo sienų nenuvertęs pirmasis šios serijos renginys, kuriame pasirodė ekstravagantiškoji Dj Nastia Beauty, Lietuvoje plačiai paskleidė „KaZantip“ dvasią. Ką reiškia šėlti viename garsiausių pasaulio festivalių dabar primins daugiametis jo ambasadorius DJ Lemah. Tai atlikėjas, kurio grojimo stilius labai artimas lietuviškajam klubų lankytojų skoniui. Nuo energija prisotinto „techno“ iki gilių ir tamsių „progressive“ garsų – vyrukas iš Odesos atsiveža stipriausius užtaisus. Per savo karjerą aplankęs šimtus klubų visame pasaulyje, DJ Lemah, kurio tikrasis vardas yra Jurijus, labiausiai simpatizuoja Juodosios Jūros pakrantės šokių muzikos scenai. Pasak jo, ten ne tik apstu vietų, kuriose galima smagiai pašėlti, bet ir tvyranti atmosfera ten liko tokia pati, kaip ir tuomet, kai visa klubinė kultūra vos pradėjo kilti.

Šiemet pirmą kartą „KaZantip“ festivalio istorijoje išvysime du lietuvius – Andy Lau bei Virus J. Jiems, kaip naujai atidarytos ambasados Lietuvoje rezidentams, paskirtas labai garbingas grojimo laikas – per patį festivalio atidarymą.

„Iškeptas“ naujas Andy Lau albumas

Po dvejų metų pertraukos nuo paskutinio Andy Lau kūrinių bei remiksų rinkinio pagaliau išleistas naujas albumas. Beje, jis bus pristatomas autoriui švenčiant savo gimtadienį. Darbas „Forms, Types & Models” tiesiogiai atspindi savo pavadinimą ir pateikia įvairių šokių muzikos stilių įtaką autoriaus kūrybai. Visi kūriniai gimė jau naujai įrengtoje prodiuserio įrašų studijoje, tačiau į DVD plokštelę jie buvo įrašinėjami gyvai viename iš Kauno klubų, pasitelkus net 7 vaizdo kameras. Tai sinchronizuota garso ir vaizdo sintezė, kurią penktadienį pirmieji galės įvertinti klubo „Pacha“ lankytojai. Jiems taip pat atiteks ir 200 albumo „demo“ kopijų.