Archyvai

Klubą „Opium“ vasario 25-ą papuoš Alexkid vizitas

Kad ir kaip kankintų šaltis, jau galima užuosti artėjantį dar vieną trankų vilnietišką pavasarį. Jo pranašu taps retos, bet kokybiškos serijos „Underground Culture Club“, Vilniuje jau pristačiusios Stevie Kotey ir „Top Nice“ rinktinę, naktis. Vasario 25-ąją klubą „Opium“ aplankys kompanijose „Rekids“ bei „F Communications“ savo kūrybą leidžiantis didžėjus, muzikantas, garso specialistas Alexkid.

Prieš keletą metų pas mus jau grojusį Alexkid į sostinę šįkart pasikvietė senas vilnietis, jau spėjęs pagyventi ir Australijoje, o šiuo metu apsistojęs Berlyne – RifRaf. Ir ne šiaip sau. Šį mėnesį „Tonkin Records“ išleidžiama RifRaf plokštelė „Philosophy“. Titulinį jos kūrinį remiksavo Alexkid, tad „Underground Culture Club“ bus puiki proga ne tik išbandyti naują muziką, bet ir drauge atšvęsti jos pasirodymą parduotuvėse bei tautų ir muzikantų draugystę.

Remiksas RifRaf kūriniui – tik vienas ir labai šviežias iš daugybės plačios ir įvairialypės Alexkid biografijos fragmentų. Kadaise punk grupėse gitara grojęs (tiesa, ją išsitraukia ir dabar), o prieš keliolika metų pirmąjį savo leidinį pristatęs prancūzas yra net keturių studijinių albumų autorius. Pastarasis – tech, minimal ir net ambient alsuojantis „Dubs And Echo Tales“ prieš porą metų pasirodė diskotekų didžiūno Luciano leidyklos „Cadenza“ padalinyje. Be poros tuzinų singlų ir dar daugiau remiksų tokiems atlikėjams, kaip „Llorca“, Astor Piazzolla ar Phonique, Alexkid gali pasigirti ir garso inžinieriaus karjera. Žvitrios jo ausys ir rankos prisidėjo prie kelių dešimčių kitų atlikėjų albumų.

Nenuspėjamą elektronikos setą žadantį svečią iš Prancūzijos bei namo sugrįžusį pasaulio pilietį „Opium“ palaikys ir vietinė rinktinė. Tai – Ispanijos saulę į Lietuvos speigus iškeitęs „Monkey Brothers“ dueto narys Ruben bei sparčiai diskotekų karjeros laiptais kylantis Billy Kristal ir Kill My Disco tandemas.

Vasario 25-ąją muzika „Opium“ garsės nuo 23 val. Įėjimas iki vidurnakčio – 10 Lt, vėliau – 15 Lt.