Archyvai

KISS klube liepos 23 d. – RAUDONŲJŲ ŽIBINTŲ KVARTALAS!

Trumpučiai sijonukai, seksualūs ir gražiai įdegę kūnai, specialūs kokteiliai bare, lengva ir stilinga šokių muzika. Nevaržomas siautulys, nežabota aistra, erotika ir lašelis lengvos pornografijos. Tai yra tai, dėl ko dauguma naktinio gyvenimo mylėtojų renkasi naktinio klubo „KISS Club“ vakarėlių serija „Raudonųjų žibintų kvartalas“. Su dideliu džiaugsmu pristatome naują „Raudonųjų žibintų kvartalo“ renginį, kuriame studijuosime Lietuvos piliečių sekso anatomiją. Liepos 23d. (penktadienį), naktiniame klube „KISS Club“ pristatome Jums vakarėlį „Kamasutra TOP 5“.

Specialiai šiam vakarėliui rengiamas išskirtinis pasirodymas – vakaro metu pamatysite itin pikantišką reginį. Kamasutra TOP 5 – karščiausios kamasutros pozos, kurias gyvai galėsite pamatyti ir Jūs!

Barmenai jau plaka specialų raudoną kokteiliuką. Sako – itin skanus ir egzotiškas skonis. Tik lengvą ir maloniai skambančią šokių muziką atrinkinėja DJ Mikas. Visa tai – tam, kad vakaras butų išties įsimintinas! Vaikinai, dėmesio – tiek daug gražių merginų Liepos 23d. (penktadienį), ko gero, tikrai daugiau niekur nerasite. Pasinerkite ir Jūs į nevaržomos aistros jūrą KISS klube!