Archyvai

Kino teatruose – trimatė komedija apie rusišką kino verslą

Nevykėlis režisierius nesėkmingai bando patekti į kino grandų gretas. O tuo tarpu jam tenka uždarbiauti kaip video piratui. Tačiau, netikėto likimo posūkio dėka, jis – vienintelis žmogus, galintis išgelbėti naujausius kino šedevrus. Būtent tokia komiška istorija filme „Labai rusiškas filmas 3D” jau šį savaitgalį atkeliauja į Lietuvos kino teatrus.

Maksas Utiosovas (akt. Garik Harlamov) – neįvertintas režisierius-mėgėjas. Jam labai nepasisekė: Makso filmas nepateko į konkursą „Pats geriausias Rusijos filmas". Taigi vyrukui tenka uždarbiauti kaip video piratui. O tuo tarpu į konkurso „Pats geriausias Rusijos filmas" finalą komisijos sprendimu patenka septyni pačių garsiausių šalies režisierių filmai.

Netrukus turi įvykti apdovanojimų ceremonija, o vienintelės visų prizinių filmų kopijos saugiai užrakinamos slaptame seife. Tačiau video piratų grupuotės vadas Viktoras Palyčius (akt. Aleksandr Baluev) paperka konkurso organizatorių Eduardą Rykovą (akt. Valentin Smirnitsky). Jis nori nelegaliai platinti garsiausių režisierių šedevrus.

Filmus iš Eduardo Rykovo rankų į Viktoro Palyčiaus nuosavybę turi perduoti – kokia likimo ironija – Maksas Utiosovas ir jo draugas Sania (akt. Piotr Vins). Tačiau Maksas susimauna ir čia: kino juostos pražūva. Dabar Makso ir Sanios laukia dideli nemalonumai ir tiesą pasakius tie nemalonumai jau ieško jų – apsiginklavę ir įsiutę. Vienintelė išeitis – iš naujo nufilmuoti dingusiuosius filmus…

Nuotaikingą komediją „Labai rusiškas filmas 3D“, kuri į kino teatrus atkeliauja jau vasario 4 dieną, rekomenduoja ir lietuviams puikiai pažįstami linksmuoliai iš „Comedy Club“.

Filmo treileris: