Archyvai

„Kino pavasaris“ pristato gerų filmų garsias dainas

Vilniuje vis dar siaučiant gero kino vėjams, „Kino pavasaris“, jau ruošdamasis festivalio uždarymo iškilmėms, kviečia visus dar kartą pamaloninti ne tik akis bei galvą, bet ir ausis.

Balandžio 1 dieną, ketvirtadienį, Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ ir gyvos muzikos klubas „Tamsta“ organizuoja vakarėlį „Gerų filmų – garsios dainos“.

Renginys skirtas prisiminti, dar kartą išgirsti arba pagaliau susipažinti su įsimintiniausiais ir gražiausiais kino filmų garso takeliais. Vakarėlyje skambės dainos nuo ašarose paskendusio „Titaniko“ Celine Dion raudos „My Heart Will Go On“ iki legendinio Džeimso Bondo vizitine kortele tapusios Tinos Turner „Goldeneye“.

Renginio nevalia praleisti ir tokių filmų, kaip „Nužudyti Bilą“, „Purvini šokiai“, „Asmens sargybinis“ ir panašių gerbėjams.

Garsiausių filmų garsiausių garso takelių garsiai klausytis bus vienas malonumas, nes programą gyvai pristatys talentingi muzikantai. Vakarėlio balsas – vokalistė Girmantė Vaitkutė – gospel choro „Sounds in G“ solistė, aktyviai dalyvaujanti ir kituose projektuose su garsiais Lietuvos atlikėjais (Jurga, Tabami projektais).

Kojoms kilnotis padės klavišiniais skambinsiantis Vytis Smolskas, gitara – Juozas Martinkėnas, bosine gitara – Paulius Adomėnas, o mušamaisiais Vytis Vainilaitis.

„Gerų filmų – garsios dainos“ vakarėlis – ne vienintelis festivalio renginys. Per daugiau nei dvi savaites „Kino pavasaris“ šventės nuotaikas pasėjo po visą miestą. Kino teatrus okupavo geras kinas, o naktinius klubus vakarėliai festivalio draugams ir gerbėjams.

Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“, šiemet minintis 15-ąjį jubiliejų, prasidėjo kovo 18-ąją dieną ir baigsis balandžio 2-ąją.

Didžiausią kino renginį „Kino pavasarį“ kasmet aplanko apie 50 tūkst. žiūrovų, kino mėgėjams parodoma virš 100 geriausių to meto filmų iš Europos ir viso pasaulio. Iš viso per penkiolika festivalio metų, kokybiško nekomercinio kino pasižiūrėti atėjo beveik 400 tūkst. žmonių.