Archyvai

Kino komedijų festivalio atidarymui – rokenrolo užtaisas iš Vengrijos

Pirmuosius lapkričio 27 d. Vilniuje prasidedančio „Viasat“ kino komedijų festivalio žiūrovus juokins rokenroliška komedija „Pagaminta Vengrijoje“, apkeliavusi daugiau negu pusę pasaulio ir Vengrijoje pagerinusi kino teatrų lankomumo rekordus.

Režisieriaus Gergely Fenyo komedija, savo gimtajame krašte pardavusi 200 tūkst. bilietų ir aplankiusi žiūrovus nuo Čikagos iki Kanbero, nuo Karlovy Varų iki Monrealio, nuo Los Andželo iki Bergeno, pagaliau atvyksta ir į Vilnių – „Viasat“ kino komedijų festivalį, siūlydama prisiminti rokenrolo revoliucijos šaknis už raudonosios komunizmo uždangos.

„Tai tobulai atidarymui tinkantis filmas, – šypsosi Algirdas Ramaška, kino komedijų festivalio vadovas. – Jame energija, muzika ir gražūs kostiumai susipina su linksmai vingiuojančia siužeto linija. Tikiu, kad kiekvienas iš šio filmo išeis su šypsena”.

Miuziklas „Pagaminta Vengrijoje“  pasakoja apie paauglį Miki, turėjusį kartu su tėvais grįžti iš svajonių gyvenimo Amerikoje į gimtąją tarybinę Vengriją. Miki grįžo ne vienas – drauge jis atsivežė rokenrolo „užkratą“.  Tačiau senieji draugai, konkurentai ir net pirmoji meilė Vera mano, kad jis – tiesiog parsidavėlis ir skundikas. Vienintelė galimybė įrodyti tiesą yra pademonstruoti savo muzikinius sugebėjimus ir įgyvendinti beprotišką idėją – sudalyvauti vasaros talentų šou.

Filmo treileris internete:

„Viasat“ kino komedijų festivalis vyks lapkričio 27 d. – gruodžio 3 d. Vilniuje, kino centre “Forum Cinemas Vingis”. Gruodžio 4 d. juoko užkratas keliaus į Kauną, o gruodžio 5 d. festivalio filmai pasieks Klaipėdos komedijų gurmanus.

Pirmą kartą organizuojamo  kino komedijų festivalio krikštatėviai yra Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris” ir didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatorė Baltijos regione „Viasat“.