Archyvai

Ketvirtosios „Djscene eglutės“ tema – lietuviška mišrainė

Svarbu išlaikyti šventines tradicijas – tokia teorija vadovaujasi elektroninės muzikos portalas Djscene.lt, šiemet jau ketvirtąkart kalėdoti kviečiantis į sostinės klubą „Woo“. Čia gruodžio 25-ąją vyks kasmetinė portalo draugų ir bendraminčių įžiebiama „Djscene eglutė“. Vakaronės tema šiemet – „Lietuviška mišrainė“.

Kiekviena reiverių „eglutė“ turi savo temą ir paskirtį. Pirmaisiais metais kolektyvas apdovanodavo populiariausią portalo miksą įrašiusius didžėjus, pernai visi drauge bandė prikelti festivalį „Spartakiada“, šiemet proga – dar kitokia, tačiau labai džiaugsminga -iškart po Kalėdų Djscene.lt pristatys ketvirtąją tinklalapio versiją.

Mišrainės receptas organizatorių galvose ėmė dėliotis dar pernai, kai į „Woo“ jėgų suremti susirinko keturios itin skirtingų didžėjų poros. Šiemet, norėdami talentams leisti pasireikšti kuo ilgiau, Djscene.lt įvairiomis sudėtimis sustatė iš viso šešis savo amato meistrus.

""

Pirmoji vakaro pora ir mišrainės sudėtinė dalis – kietai virtas Saulty iš užsienį žavinčio disco kolektyvo „Downtown Party Network“ ir šviežiai paraugintas Quazar, atstovaujantis darbo klasės susivienijimui „Mondayjazz“. Šiedu didžėjai ne kartą yra groję tuose pačiuose renginiuose, festivaliuose ir čempionatuose, bet abiems nėra tekę išbandyti kovos akis į akį. Ar tai bus labiau disco, ar labiau beats setas – sunku prognozuoti!

Antrieji už kalėdinio „Woo“ pulto, kurį, kaip visuomet, puoš eglutė, stos į gabalėlius supjaustytas Vokietijoje brandintas „Partyzanų“ narys Mantas T. bei maltas pagal Kauno receptą rūkytas Pakas iš „K.U.B. Collective“. Ironiška, kad abu šie veikėjai – Laikinosios sostinės vaikai, abiejų vardai – Mantas. Istorija teigia, kad kadaise viename Kauno klube jie yra groję „nugara į nugara“, deja, tai atsimena toli gražu ne visi. Puiki proga pasitikrinti, ar kietas techno ritmas, ar laužytos plokštelės stipriau daužo gerbėjų širdis..

Viską vainikuos riebus Zhill padažas iš Niujorko ir angliški Fast Eddie prieskoniai. Šie du vaikinai – legendinio kolektyvo „Discomafia“ nariai, tad kartu jie – puiki komanda ir laiko subalansuotas skonis bei kvapas. Likimo išblaškyti po Amerikas ir Anglijas didžėjai pastaraisiais metais susitinka ypač retai!

Muziką visos „Djscene eglutės“ metu skanins mandarinai ir silkė iš vidžėjaus Eddy Oss („Monophobia“) ekrano. Šokiai prasidės iškart suvirškinus kalėdinius pietus – 23 val. Įėjimas iki vidurnakčio arba su skrajute – 10 Lt, vėliau ir be skrajutės – 15 Lt.