Archyvai

Ketvirtadieniais bare „Briusly“ startuoja vyno mylėtojų vakarai

Pavasariui besiskleidžiant, naujovės dygsta ir čia pat, už kampo: lankytojų už sveikai egzotišką virtuvę ir draugiškus kokteilius pamėgtame bare „Briusly“ ateinantį ketvirtadienį, balandžio 8-ąją, startuoja vyno mylėtojų vakarai „The Wine Talking“.

Pokalbių prie vyno ketvirtadienius „Briusly“ atidarys žaliosios Italijos širdies – Umbrijos – vynų degustacija. „The Wine Talking“ vakarus skirtus ne tik jaukiam pasisėdėjimui prie taurės, bet ir naujoms pažintims su kaskart vis kitos rūšies, skonio ir charakterio tauriaisiais vynuogių gėrimais ves vyno ekspertas Edgaras Plauška.

Pirmojo vyno degustacijų vakaro dalyvius gyva muzika lepins akustinės gitaros meistras Majus.

Pasak „The Wine Talking“ idėjos autoriaus E. Plauskos, specialiai pirmajam „Briusly“ vyno vakarui bus paruoštas itališkų vynų meniu: Sasso dei Lupi Grechetto Umbria IGT, Sasso dei Lupi Trebbiano Umbria IGT, Sasso dei Lupi Primotempo Colli Perugini Bianco DOC ir Sasso dei Lupi Secondato Colli Perugini Rosso DOC (http://www.sassodeilupi.it/).

„Vakaro dalyviai galės palyginti tos pačios vietovės, to paties gamintojo, bet skirtingų vynuogių vynus ir , tikiuosi, atrasti naujų nepatirtų skonių“, – pasakoja vyno žinovas E. Plauška.

Vynų kainos „Briusly“ ketvirtadieniais bus itin „draugiškos“. Be abejo, prie vynų bus pasiūlyti ir įvairūs užkandžiai, o drąsiausi vakaro dalyviai galės sudalyvauti žinovų konkurse, kurio laimėtojams paruošti specialūs gurmaniški prizai.

 

Mieli gero vyno ir jaukių pokalbių prie taurės mėgėjai, baras „Briusly“ pradeda Jums dedikuotų vakarų seriją: teisinga kompanija, gurmaniškas gėrimų ir užkandžių meniu bei gyvos muzikos akordai Jūsų lauks jau ateinantį ketvirtadienį, balandžio 8 d., bare “Briusly” (Islandijos g. 4, Vilnius). Informuojame, kad vynų degustacijos dalyvio bilietas asmeniui kainuos 45 Lt.

Registruotis į renginį tel: +370 5 261 2753 (Baras „Briusly“ Islandijos g. 4, Vilnius)