Archyvai

Ketvirtadienį „Vasaros terasoje“ – perkusijos šėlsmas

Nuslūgus futbolo karštinei Vilniaus mokytojų namų kiemelyje įsitaisiusi „Vasaros terasa“ skelbia apie artėjančią dar vieną audrą. Šįkart – perkusijos. Ketvirtadienį, liepos 15-ąją, čia susitiks jungtinis vasaros projektas „Summer Jam Drummers“.

Kiemelyje susitiks penki skirtingiems kolektyvams atstovaujantys perkusininkai, savo ritmais sukursiantys tikrą džiunglių karštinės įspūdį. Skambės ir šokti kvies tradiciniai Vakarų Afrikos ritmai ir jų aranžuotės, vyks ir ugnies žonglierių pasirodymas. Dun-dun, djembe, shekere, maracas, congas – tokie egzotinių pavadinimų instrumentai ir jų valdovai nepaliks ramybėje nė vienos poros kojų.

Po jungtinio mušamųjų meistrų pasirodymo pasėdėti, pakalbėti ir padraugauti kvies „Mondayjazz“ komanda. Jautrūs karščiui paprastai vėsiuose rūsiuose grojantys didžėjai šįkart savo vakarą pavadino „+90° Edition“. Iš atostogų grįžusiam Justui Fresh paplūdimio nuotaiką kurti padės miesto vaikas Tadas Quazar.

Abu ketvirtadienio renginiai nemokami, kaip ir visi „Vasaros terasos“ organizuojami įvykiai. „Summer Jam Drummers“ savo būgnus „įjungs“ 20 val., „Mondayjazz“ plokšteles trauks apie pusę dešimtos.