Archyvai

Karinos Krysko gimtadienis ir 69 Danguje koncertas!

2010 m. gegužės 21 dieną, penktadienį, klube KISS – neeilinis grupės „69 Danguje” koncertas ir Karinos Krysko gimtadienio šventė!

Karina Krysko šia proga žada kelti didelę puotą. Lietuvos vyrų seksualiausia pripažinta moteris 21 diena, sostinės pažinčių ir bučinių klube „KISS Club“ švęs savo 29 gimtadienį. Nors oficialus gimtadienis gegužės 14 dieną, dėl darbų Karina Krysko šia proga žada paminėti šį penktadienį.

Paklausta, kokių dovanų labiausiai laukia gimtadienio proga, K.Krysko neslėpė mėgstanti staigmenas. „Smagiausia tai, ko nelaukiu ir nesitikiu. Mane džiugina aplinkinių dėmesys. Matyt, tai ir yra didžiausia dovana.”

UAB „F&M group“ reklamos paslaugų ir renginių organizavimo įmonei Karina atskleidė, kad į renginį pakviestas gausus ratas draugų ir mylimasis Saulius Skambinas. Gal geriausia gimtadienio dovana sulaukti mylimojo pasipiršimo? Ar taip bus – sužinosime triukšmingiausiame vakarėlyje „Kiss“ klube.

Nijolė Pareigytė taip pat ragina visus grupės narius nelikti abejingiems ir gegužės 21 dieną ateiti į „KISS Club“ pasveikinti Karinos Krysko ir gerai praleisti laiką su grupe „69 danguje“!

Dėmesio! Renginį organizuojanti įmonė skelbia šventė klubo lankytojams ir norintiems pasveikinti Karina Krysko iki 24:00 valandos visi lankytojai atėję su rože skirta jubiliatei bus įleidžiami nemokamai. Merginoms įėjimas iki 23val taip pat nemokamas!

Išankstiniai bilietai – bilietai.lt