Archyvai

Jurgis Brūzga su trenksmu sugrįžta į muzikos pasaulį

Po tris mėnesius vykusių karinių mokymų, kuriuose dainininkas Jurgis Brūzga teigia išmokęs „kario abėcėlę“, jis ir vėl visa energiją skiria muzikai. Tiesa, nors rikiuotės ir atsispaudimai jau praeityje, atlikėjas saitų su kariuomene nenutraukė.

J.Brūzga – kariuomenės bigbendo vokalistas, kuriuo tapo vos baigęs mokymus. „Per tris karinių mokymų mėnesius įgavau įdomios gyvenimiškos patirties, kuri man tikrai pravers. Žinoma, tiek laiko būti be namų, be žmonos buvo nelengva“, – prisipažino 25-erių dainininkas. Jis teigė negalįs apie kariuomenę pasakyti nė vieno blogo žodžio. „Dabar dirbu kariniame bigbende. Jau turėjome porą koncertų, pavyzdžiui, Kovo 11-osios proga pasirodėme Vilniaus Katedros aikštėje. Pradėjau repetuoti su bigbendu vos baigęs mokymus, vasario pradžioje. Tuomet pradėjau tarnauti Lietuvai savo balsu“, – šypsojosi jaunesniojo eilinio laipsnį gavęs atlikėjas. J.Brūzga tikino, jog bigbendo repertuaras, kuriame gausu džiazo, yra jam artimas, o dainuoti su orkestru ypač smagu. „Šiaip tokios prabangos negali sau leisti“, – sakė jis.

Jau šį penktadienį, kovo 18-ąją J.Brūzga su savo gerbėjais sveikinsis Vilniaus gyvos muzikos klube „Tamsta“. Tik šįsyk jis neeilinį koncertą surengs ne su kariuomenės bigbendu, o su profesionalių muzikantų būriu.

Skambės ir beatbox‘as

„Tai, kas mus veža“ pavadintam koncertui „Tamsta“ klube J.Brūzga pasirinko įvairios bei šiuolaikiškos garsių atlikėjų muzikos programą. Ją praturtins neeilinis skambesys, mat drauge su profesionalių muzikantų kolektyvu lips beatbox atlikėjas Gon. „Skambės Michaelo Jacksono, George‘o Michaelo kūrinių. Netrūks šiuolaikiškos muzikos, tokios kaip Kanye Westo „American Boy“, atliksiu Robino Thicke, Sealo dainų. Bus labai įdomu“, – intrigavo J.Brūzga. Anot jo, pasirinkta programa patiks jaunimui, tačiau bus pažįstama ir vyresnio amžiaus klausytojams. O netradicinis sprendimas – įtraukti beatbox muzikos elementų – turėtų suteikti atliekamiems kūriniams unikalumo. „Su mumis pasirodysiantis, Gon pasivadinęs beatbox atlikėjas, neseniai viename šios muzikos čempionatų užėmė pirmąją vietą. Mums patiems labai smalsu, kaip visa tai pavyks ir kaip atrodys“, – nekantravo J.Brūzga.

Dainininkas prisipažino, kad autorinių jo dainų šįkart publika neišgirs. „Kol kas jų nebus. Galbūt vėliau… Kūrybos procesas vyksta, jau netrukus norėčiau pasirodyti su savo programa. O šįsyk darome „tūsą“ sau ir kitiems“, – kviesdamas į „Tamstą“ sakė J.Brūzga. Jo teigimu, koncerto „Tai, kas mus veža“ pagrindinis tikslas – sukurti gerą laiką tiek žmonėms ant scenos, tiek klausytojams salėje.

Nekyla abejonių, kad gyvai muzikantų atliekama muzika, praturtinta beatbox detalėmis ir J.Brūzgos vokalu sukurs puikią vakaro atmosferą, o „tūsas“ netruks pavirsti pratęsimu – kol kojos leis šokti.

Koncerto pradžia kovo 18-ąją, penktadienį, 21.30 val. Bilieto kaina – 18 Lt.

 

Bilietai http://www.baptismguide.com