Archyvai

Jurga išleis ir koncertu Vilniuje pristatys vinilo plokštelę

Jurga atveria albumo „Instrukcija“ duris! Spalio 5 dieną bus išleista ir specialiu koncertu Vilniaus klube „New York“ pristatyta Jurgos dainų vinilo plokštelė. Ribotu 500 vienetų tiražu išleidžiama plokštelė vadinsis „Prie žalio vandens“ ir bus sudaryta iš Jurgos albumų „Aukso pieva“ ir „Instrukcija“ rinktinių dainų.

Ta proga Jurga su savo grupe muzikos gerbėjams paruoš gyvo garso programą, kurioje prisimins ir senokai savo koncertuose skambėjusius kūrinius. Pristatymo koncerte spalio 5 dieną nuskambės visos būsimoje vinilo plokštelėje įrašytos dainos. Bilietus į šį koncertą nuo šiandien platina „Bilietai.lt“.

Šiuo metu plokštelė „Prie žalio vandens“ yra spaudžiama Čekijoje. Albumo viršelyje bus galima išvysti, kas slypi už durų, esančių albumo „Instrukcija“ viršelyje. „Tai bus labai specialus leidinys melomanams ir Jurgos gerbėjams“, – sakė albumą išleidžiančios kompanijos M.P.3 vadovas Vaidas Stackevičius. Šiemet M.P.3 agentūra taip pat išleido „Anties“ vinilo plokštelę „Zuikis Pleibojus“.

Šią savaitę suėjo penkeri metai nuo debiutinio Jurgos albumo „Aukso pieva“ pasirodymo. Šis gausybę apdovanojimų pelnęs albumas tapo tikra sensacija Lietuvoje, debiutuojančios dainininkės vardą iš karto įrašęs tarp įtakingiausių Lietuvos atlikėjų. Muzikos kritikų teigimu, šis albumas taip pat atvėrė kelius išpopuliarėti ir kitiems originalią ir įdomią muziką kuriantiems atlikėjams.

Pirmojo Jurgos albumo dainos „Nebijok“ ir „Aukso pieva“ tapo populiariausiomis 2005-2006 metais radijo eteryje tarp lietuviškų dainų. Albumas, kurį iš viso įsigijo beveik 25 000 pirkėjų, tapo vienu populiariausių visų laikų albumų Lietuvoje muzikos klausytojams pažerdamas ir daugiau hitų – „Saulė vandeny“, „Galbūt“, „Aš esu tiktai jei tu esi“.

Po dvejų metų pasirodęs antrasis Jurgos albumas „Instrukcija“ taip pat buvo gausus išpopuliarėjusiais kūriniais – „Instrukcija“, „Smėlio žmonės“, „Angelai“, „5th Season “ ir kitais.

Visas šias dainas bus galima išgirsti naujojoje Jurgos vinilo plokštelėje „Prie žalio vandens“ bei albumo premjeros koncerte Vilniuje. Kelis vinilo plokštelės pristatymo koncertus dar rudenį numatoma surengti ir kituose Lietuvos miestuose.