Archyvai

JAU ŠĮ PENKTADIENĮ RAMMSTEIN SUDREBINS VILNIŲ

Ugnies liepsnos iš viršaus, iš apačios, iš priekio! Ir jei staiga pajusite, kad pakliuvote į pragarą – viskas teisingai, Jūs esate “Rammstein” koncerte!

Kovo 5 dieną „Siemens“ areną sudrebins skandalistai, kurių pirmąjį pasirodymą Lietuvoje daugelis gerai prisimena ir po devynerių metų. Garsiausia šių dienų vokiečių grupė „Rammstein“ garsėjanti ne vien muzika, bet ir įspūdingais šou Vilniuje pristatys pernai išleistą albumą „Liebe ist für alle da” („Meilė yra visiems“). Pasaulyje „Rammstein“ koncertiniai šou yra vieni iš novatoriškiausių. “Rammstein” kiekvieno turo metu naudoja pačias naujausias garso, šviesos, scenografijos ir pirotechnikos technologijas. Dvidešimt septynių sunkvežimių kortedžas išsirikiavęs į 1 km eilę atveš į Vilnių visą koncertui reikalingą techniką. 250 kw garso stiprinimo įranga, 40 tonų šviesos technikos, galima net neabejoti, kad šis koncertas bus vienas iš įspūdingiausių renginių kada nors buvusių Lietuvoje. Grupė netgi vežasi 1000 kw elektros generatorių kuris per renginį sunaudoja per 2 tonas degalų. Septyniais dviaukščiais autobusais atvyks daugiau kaip 100 aptarnaujančio personalo kurie „Siemens“ areną vienam vakarui pavers į paslaptingą, mistinę naftos perdirbimo gamyklą. Kiekvienas jų koncertas, tai lyg futuristinis pasaulis su specifine atmosfera, emocijomis, profesionalia vaidyba dydžiulių dekoracijų ir fenomenalių spec efektų fone. Į Vilnių atvyksta ir grupė „Combichrist“, kuri „apšildo“ visą „Rammstein“ koncertinį turą.

Norėdami paruošti savo fanus naujam albumui „Liebe ist für alle da”, „Rammstein“ išleido tikrą bombą – dainos „Pussy“ video klipą. Aprašinėti šitos dainos prasmę nėra tikslo. Ją paprasčiausiai patartina pamatyti norint suprasti kodėl šitą grupę vadina provokatoriais, laužančiais nusistovėjusias visuomenės dogmas. Dar nespėjus nutilti skandalui kuris kilo Vokietijoje dėl jų naujo disko viršelio uždraudimo grupė netikėtai „užsirovė“ ant Baltarusijos Visuomeninės tarybos kuri rūpinasi valstybės dorovės klausimais ir yra palaikoma pačio Baltarusijos Respublikos prezidento Aleksandro Lukašenkos. „Rammstain“ buvo apkaltinti homoseksualizmo, mazochizmo ir kitų iškrypimų, žiaurumo, prievartos ir keiksmų propaganda, kuri gali būti pavojinga Baltarusijos valstybingumui. Buvo pareikalauta surengti perklausą prieš koncertą, kad būtu pašalinti visi galimi nacistiniai ir prievartos elementai. Priešingu atveju reikalaujama koncertą uždrausti. Tačiau jau aišku, kad koncertas vistiek įvyks, bet jau kalbama, kad kai kurie valdininkai po koncerto gali atsisveikinti su savo darbo vietomis.

""

„Rammstein“ koncertuoja visose didžiausiose pasaulio arenose, kurios iš artistų reikalauja, kad jų šou atitiktų pačius griežčiausius saugumo reikalavimus, iki smulkmenų „atšlifuoti“ visi pirotechniniai efektai buvo bandomi ir tikrinami tol kol atitiko visus saugumo reikalavimus. „Rammstein“ techninis personalas yra vienas profesionaliausių ir brangiausių tarptautinėje muzikinėje industrijoje. Dirbdami su ugnimi jie ypatingai skirią dėmesį grupės ir žiūrovų saugumui bei sveikatai. Koncertų metu yra naudojama tik kokybiška pirotechnika kuri beveik nesukelia dumų ir neskleidžia blogų kvapų. Kiekviena “kibirkštėlė” “Rammstein” šou metu yra itin preciziškai kontroliuojama.

“Rammstein” sudėtis:

• Till Lindemann – vokalas

• Richard Z. «Fuchs» Kruspe – solo gitara

• Christian «Flake» Lorenz – klavišai

• Paul Landers – gitara

• Oliver «Lars» Riedel – bosinė gitara

• Christoph «Doom» Schneider – mušamieji

Sekančio grupės vizito į Lietuvą gali būti, kad teks vėl laukti daug metų. Todėl nepraleiskite progos prisiliesti prie legendos.