Archyvai

Jau šį penktadienį pirmasis Lietuvoje šokių pop muzikos atlikėjos INNOS koncertas

Sausio 22 dieną (penktadienį), klube Malibu, įspūdingas šiuolaikinės klubinės muzikos dainininkės Innos koncertas ir Dance show pasirodymas. Energija spinduliuojanti mergina savo emocijas atskleidžia ir savo atliekamose dainose. Noras šokti užplūsta tik išgirdus pirmuosius Innos dainų akordus. Šokių ritmu pulsuojančios dainos skamba garsiausiose Europos taip pat ir Lietuvos radijo etreriuose, muzikinėse televizijose. Tik pasirodžius Innos pirmajam singlui iškart jį pamėgo garsūs diskžokėjai, todėl sukurta daugybė jos žinomų dainų remiksų. Šios balsingosios atlikėjos dainų vaizdo klipuose galima grožėtis jos išskirtine, tačiau itin seksualia išvaizda. Vis dažnėjantys koncertai atitinkamai liudija augantį susidomėjimą šia nauja, tačiau itin greit išpopuliarėjusia atlikėja INNA.

Elena Alexandra Apostoleanu pasivadinusi pseudonimu Inna, yra 23 metų dainininkė iš Neptun (Juodosios jūros pakrantės – Rumunija). Innai muzika yra stipriausia gyvenimo aistra. Atlikėjos šeimos nariai pripažino jos talentą nuo pat vaikystės, ji pradėjo dainuoti ir lankė choro pamokas 8 metus.

2008 metais Inna debiutavo su singlu „HOT“, kurį prodiusavo projektas „Play & Win“.Daina „HOT“ iškart tapo milžinišku hitu Rumunijoje, Bulgarijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Vengrijoje bei Graikijoje. Žurnalistinio tyrimo metu (reitingo matavimo sistema Nielsen Media Research) buvo išsiaiškinta, jog Innos daina „HOT“ yra labiausiai transliuotas muzikinis kūrinys.

 

Internetinėje svetainėje YouTube tik pasirodęs dainos vaizdo klipas jau skaičiavo daugiau kaip dešimt tūkstančių klausytojų, nors radijoje pradėta transliuoti tik po kelių savaičių. O šiuo metu, internetinėje svetainėje YouTube, skaičiuojama milijonai lankytojų, kurie klauso Innos kūrinius. Antruoju singlu tapo daina „Love“, kuri taip pat jau debiutinę savaitę sulaukė sėkmės įvairiuose topuose.

 

Lenkijoje vykusiuose „Eska“ muzikos apdanojimuose Innai atiteko geriausios dainininkės bei geriausio singlo prizai. Vėliau ji pristatė dar vieną hitu tapusį kūrinį – duetą „Deja Vu“ su Bob Taylor (arba „Fizz“). 2009 m. Rumunijoje MTV Music Awards vykusiuose apdovanojimuose Krajovoje, Inna pelnė geriausios šokėjos, geriausio naujo projekto, geriausio pasirodymo ir sėkmingiausių pasiekimų nominacijas.

INNOS populiarios dainos:

„Hot“
„Love“
„Fever“
„Goodbye“
„Sorry“
„Amazing“
„Don’t Let The Music Die“
„Déjà vu“
„Fly“
„On & On“
„It’s Over“
„Left Right“

Pirmųjų 200 bilietų kaina tik 40 Lt. (Su Laisvalaikio, club.lt ir Malibu klubo nuolaidų kortelėmis bilietas kainuos tik 35 Lt).
Vėliau bilietai brangs!

Renginio pradžia: 21 val.
Koncerto pradžia: 23 val.