Archyvai

Jau pusę savo gyvenimo grojantis Andrius Rio švęs šeštadienį

Šį šeštadienį, kai tauta švęs katalikų herojaus gimimo dieną ir valgys kūčiukus, susirinkę į ,,Havana Social Club’’ švęs kito herojaus gimtadienį. Andrius Rio, visoje Lietuvoje gerai žinomas ir pažįstamas house muzikos atlikėjas skaičiuoja jau 16-tus metus už didžėjaus pultų.

Kaip daugelis, Andrius pradėjo groti dar mokyklos laikais – bėgdavo anksčiau iš pamokų, kad tik spėtų pasiruošti diskotekai ir mokydavosi miksuoti naudodamas paprasčiausias magnetolas. Vėliau sekė vakarėliai ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klubuose, o prieš kelis metus kartu su Bogdan Taran išleista kompiliacija ,,Glam Gallery’’ buvo išleista net 130 tūkst. tiražu ir sulaukė didelio pripažinimo.

‘’Žinoma, per šiuos 16 metų buvo laikotarpių, kurių metu grojau įvairius muzikos stilius, tačiau aš ir vėl grįžau prie to, nuo ko pradėjau – seno gero house skambesio.’’ – sako didžėjus, dar praeitais metais vienoje scenoje grojęs ir su pasauliniuose didžėjų topuose tiesiog ‘’gyvenančiu’’ DJ Tiesto.

Paklaustas, kas jo manymu, gali vadintis tikru didžėjumi, Andrius Rio atsakė: ‘’Šiais laikais groja visi, kas netingi. Tačiau trūksta orginalumo – daugelio stiliai panašūs, jaučiasi vienodumas. Juk tikram didžėjui turi būti svarbu ne tik technika, bet ir publikos jautimas, muzikos stilių išmanymas ir derinimas.’’ Juokaudamas jis prasitarė, kad jį nustebintų įdomiai ir kokybiškai sumiksuotas progressive house gabalas su Nelės Paltinienės daina.

Per pačias Kalėdas minimame gimtadienyje vietoj 16-likos žvakučių ant torto pamatysime tiek pat atlikėjų, sveikinsiančių šį šokių aikštelių veteraną.

Vieni ryškiausių gimtadienio šventės dalyvių – kauniečiai Kastis Torrau ir Donatello, galintys didžiuotis bendrais vakarėliais kartu su ,,Deep Dish’’, James Zabiela, Sander Kleinenberg ir kitais.

,,Aš jau pusę savo gyvenimo groju ir per tuos metus klubuose sutikau daug įdomių žmonių. Visus juos ir pakviečiau į savo ‘’gimtadienį’’ ir nors dėl švenčių ne visi galės atvykti, džiaugiuosi esamu line-up’u.’’- sakė Andrius. Didžėjų, pasirodysiančių šeštadienį, sąrašas tikrai netrumpas: ,,Downtown Party Network’’, Kastis Torrau ir Donatello, ,,Deep Inc’’, ,,The Sneekers’’, ,,Flaxen Beats’’, ,,Groovy Faction’’, ,,Disco Poppers’’, Mindas MiniDisko, Crembo, Vanga, Mindosy, Mantas, Dusty, Recoco, Pablo Bachanof ir žinoma – pats Andrius Rio.

""