Archyvai

Jared‘as Leto prakalbo apie „30 Seconds to Mars“ išsiskyrimą

Pastaruoju metu vis dažniau užsimenantis apie šiuo metu šlovės viršūnėje esančios roko grupės „30 Seconds to Mars“ planus, pasibaigus beveik dvejus metus trunkančiam pasauliniam grupės turui, jos lyderis Jared‘as Leto patvirtino, jog yra nemaža tikimybė, kad grupės nariai pasuks skirtingais keliais.

Tokiu atveju lapkričio 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantis „30 Seconds to Mars“ koncertas būtų ne tik pirmas mūsų šalyje, bet ir paskutinis. Tikėtina, jog lietuviai turės vienintelę galimybę namų arenoje išvysti ne tik neeiliniu talentu apdovanotą vaikinų trijulę, bet ir jai ištikimą išskirtinį fanų kultą.

„Mes daug galvojome apie ateitį, gyvenimą, galimybes ir pasirinkimus ir manau, kad baigę savo albumo „This is war“ pristatymo turą, galėsime apsispręsti dėl ateities. Tai buvo neįtikėtinos, labai intensyvios ir beprotiškos gastrolės. Mes per beveik dvejus metus pasaulį apkeliavome kelis kartus, todėl dabar mums reikia šiek tiek laiko. Man reikia laiko, kad atgaučiau kvėpavimą“, – kalbėjo Jared‘as Leto.

Po neseniai paskelbtų MTV video muzikos apdovanojimų „30 Seconds to Mars“ grupės vaikinai eilinį kartą džiūgavo – jų kūrinys „Hurricane“ buvo nominuotas net trims apdovanojimams (geriausios kinematografijos, režisūros ir montažo).

„Šių video nominacijų gėris yra tai, kad tai mums būtų puikus būdas atsisveikinti, ar ne? Turiu galvoje tai, kad laimėjus visas tris nominacijas, būtų galima labai gražiai išeiti“, – sakė grupės lyderis.

Pasak „30 Seconds to Mars“ koncertą Vilniuje organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ vadovo Juro Vėželio, jei grupės nariai priimtų sprendimą nutraukti grupės veiklą, tai būtų didžiulė netektis visai MTV kartai, kadangi šie charizmatiški rokeriai jau pavergė milijonų viso pasaulio jaunųjų klausytojų širdis.

„Ši grupė turi išskirtinį gerbėjų ratą, su kuriuo užmegztas labai stiprus abipusis ryšys. „30 Seconds to Mars“ koncertų metu arenos ir stadionai būna sausakimši, o čia susirinkę klausytojai ilgam pasikrauna teigiamos grupės skleidžiamos energijos. Todėl jei ši žinia pasitvirtintų, labiausiai nuliūstų ištikimiausi grupės fanai“, – teigia J. Vėželis.

Kiek anksčiau viename interviu J. Leto teigė, kad pastaruosius penkerius metus jo gyvenime buvo vien muzika. Žinomas Holivudo aktorius prisipažino visiškai neturėjęs laiko niekam kitam, net ir savo, kaip aktoriaus, karjerai.

„Taip, aš ir kiti grupės nariai esame išsekę, tačiau mes esame išsekę nuo to, ką darome. Nuo to, ką norime ir mėgstame daryti. Tai mus džiugina. Visgi, mums reikia poilsio“, – atviravo J. Leto.

Šiuo metu intensyvios „30 Seconds to Mars“ gastrolės suplanuotos iki šių metų lapkričio pabaigos. Jie į sceną dar tikrai lips Vokietijos, Vengrijos, D. Britanijos, Belgijos, Japonijos, Lenkijos, Prancūzijos, Austrijos miestuose. Į Lietuvą vaikinai atvyks iš Rygos, kur koncertuos lapkričio 2 d.