Archyvai

J.Stathamo ilgesį dalyvavimui Olimpiadose malšina didelės banko sąskaitos

Jasoną Stathamą šiuo metu pasaulyje daugelis pažįsta kaip filmų „Transporteris“, „Adrenalinas“, „Vagišiai“, „Lok, stok arba šauk“ žvaigždę, tačiau turbūt nedaugelis žino, jog jaunystėje jis aktyviai sportavo ir daugiau nei dešimt metų buvo Didžiosios Britanijos Nacionalinės šuolių į vandenį asociacijos narys. Lyg to būtų negana, 1988-aisiais vyras dalyvavo Seulo olimpiadoje, o 1992-aisiais – pasaulio čempionate, kuriame užėmė dvyliktą vietą.

 

„Neneigiu, kinas yra tas darbas, iš kurio galiu ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gražiai gyventi, važinėti greitais automobiliais ir šalia turėti neįtikėtinai patrauklias moteris, tačiau jau daugelį metų didžiausia mano aistra – sportas. Esu žaidęs futbolą, vėliau supratau, kad galiu aukštumų siekti šuolių į vandenį sporte. Pamenu, tada tiesiog gyvendavau baseinuose. Dabar to beprotiškai ilgiuosi, bet ilgesį slopina daug nulių banko sąskaitoje“, – pasakoja režisieriaus Guy Ritchie numylėtinis, suvaidinęs net trijuose jo filmuose: „Lok, stok arba šauk“, „Vagišiai“ bei „Revolveris.

 

Sportuojantį tobulų formų jaunuolį netruko pastebėti vienas reklamų agentas, kuris pakvietė J.Stahamą tapti drabužių kompanijos „French Connection“ modeliu. O 1998 metais vyruką su grėsmingu žvilgsniu į filmavimo aikštelę pasikvietė buvęs Madonnos vyras G.Ritchie. Tiesa, iškart sporto dėl aktoriaus duonos J.Stathamas nemetė, vėliau dar susidomėjo kovos menais, kurie ir lėmė jo tapimą veiksmo filmų žvaigžde.

 

Tuo, kad aktorius idealiai tinka kovinėms scenoms bei ir pats kuo profesionaliausiai gali atlikti daugumą filme esančių kaskadinių triukų, galėsime įsitikinti jau liepos 22 dieną, kuomet kino teatruose pasirodys naujausias J. Stathamo darbas, filmas „Blitz“.

 

Trileris pasakos istoriją apie tai, kaip didmiesčio gatvėse įsisiautėjo serijinis žudikas Blicas (akt. Aidanas Gillenas). Jis žudo ne bet ką, o policininkus. Tačiau ilgai vedžioti teisėtvarkos atstovus už nosies jam nepavyks. Į žudiko medžioklę išsiruošia du policininkai – Tomas Brentas (akt. Jasonas Stathamas) ir Porteris Nešas (akt. Paddy Coinsidine`as). Detektyvas Brentas – kietas ir ne visuomet pagal taisykles žaidžiantis faras. Jo partneris prisilaiko šiek tiek švelnesnių metodų, tačiau jis toks pats aršus tvarkos ir teisingumo gynėjas. Nors detektyvai ne visuomet sutaria ir kiekvienas kitame įžvelgia erzinančių bruožų, bet bendras tikslas sučiupti žudiką, retinantį policininkų gretas, priverčia pamiršti skirtumus.

 

Ypatingai veiksmo trilerių gerbėjų laukiamas filmas „Blitz“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo liepos 22 dienos.