Archyvai

J.Stathamas į savo restoraną vilios neįprastais patiekalų pavadinimais

Veiksmo filmų žvaigždė Jasonas Stathamas, išgarsėjęs vaidmenimis veiksmo juostose „Transporteris“, „Lok, stok arba šauk“, „Vagišiai“, su kolega aktoriumi Vinnie Jonesu atidaro savo greito maisto restoraną. Nekreipdami dėmesio į tai, jog sveiko maisto šalinininkai visaip kaip tik išgali skelbia apie skrudintų bulvyčių žalą, vyrai žada įrodyti, kad superžvaigždėmis tampama ne tik griaužiant salotų lapus.

„Pažiūrėkite į mane – mylimiausias mano patiekalas yra ant žarijų keptas steikas su daug daug įvairiausių padažų ir bulvytėmis, nuo kurių vis dar laša aliejus. Noriu pasakyti, kad gali valgyti ką tik nori, bet svarbiausia yra daug judėti. Kasdien sportuoju, todėl neturiu nei gramo lašinukų“, – giriasi Holivudo žvaigždė.

Kol kas viešai neskelbiama, kur bus įkurtas mylimiausių režisieriaus Guy Ritchie aktorių restoranas ir kaip jis vadinsis, tačiau jau dabar J.Stathamas ir V.Jonesas neslepia, jog klientus vilios ne tik savo pavardėmis. „Patys aktyviai dalyvausime restorano reikaluose, kartais net sukiosimės virtuvėje. Jau esame sugalvoję juokingus su filmais susijusius patiekalų pavadinimus, prie kurių visiems norintiems galėsime pasiūlyti ir kasdienės mankštos patarimus“, – apie naujos veiklos užmanymus pasakoja J.Stathamas.

Kol šiuo metu vyksta restorano įrenginėjimo darbai, J. Stathamas pristatinėja naujausią savo veiksmo juostą „Blitz“. Trileryje bus pasakojama apie didmiesčio gatvėse įsisiautėjusį serijinį žudiką Blicą (akt. Aidanas Gillenas). Jis žudo ne bet ką, o policininkus. Tačiau ilgai vedžioti teisėtvarkos atstovus už nosies jam nepavyks. Į žudiko medžioklę išsiruošia du policininkai – Tomas Brentas (akt. Jasonas Stathamas) ir Porteris Nešas (akt. Paddy Coinsidine`as). Detektyvas Brentas – kietas ir ne visuomet pagal taisykles žaidžiantis faras. Jo partneris prisilaiko šiek tiek švelnesnių metodų, tačiau jis toks pats aršus tvarkos ir teisingumo gynėjas. Nors detektyvai ne visuomet sutaria ir kiekvienas kitame įžvelgia erzinančių bruožų, bet bendras tikslas sučiupti žudiką, retinantį policininkų gretas, priverčia pamiršti skirtumus.

Naujausias ir kupinas veiksmo scenų filmas „Bliz“ Lietuvos kino teatruose pasirodė liepos 22 dieną.