Archyvai

"Invisible soul" keičia gatvės šokių taisykles

Viena geriausių Lietuvos gatvės šokėjų komanda ,,Invisible Soul’’ meta iššūkį nusistovėjusioms šokių kovų tradicijoms ir kartu su ,,Havana Social Club’’ organizuoja naują hip-hop’o renginių ciklą ,,RepOlimpiada”.

Pirmojo vakarėlio pagrindiniu akcentu taps ,,Break 2×2 Jam’’. Šį penktadienį šokių aikštelėje bus pamirštas sinchronas, kurio principu iki šiol vykdavo visi gatvės šokių turnyrai. Komandos po du narius kausis dėl geriausiųjų vardo šokdami be sinchrono, mišriose komandose. ,,Tik tokiu būdu labiau matysis kiekvieno šokėjo individualumas ir charakteris’’ – sako vienas iš ,,Invisible soul’’ atstovų Sane1.

Į ,,RepOlimpiada: Break 2×2 Jam’’, kuriam teisėjaus ,,Invisible Soul’’ atstovai, suvažiuos bboy’ai iš didžiųjų Lietuvos miestų išskyrus Kauną – nežinia, išsigandę sniego pusnų ar stiprių turnyro dalyvių, jie šį kartą nusprendė papoilsiauti. Renginio vedėjas Gabrielis Žvirblis iš ZIP FM, laimėtojus apdovanos diplomais ir prizu, kurį organizatoriai vis dar laiko paslaptyje.

Ritmus šokėjams diktuos ,,Renegades Of Bump’’ vadas Vaiper, didžėjus Rus, o kitoje salėje, kurioje kaip jau įprasta dažniausiai pasirodo gyvos grupės, šį kartą gros Repo Seniai, Shiaure ir HomeProduction .

,,Invisible Soul’’ inicijuota ,,RepOlimpiada’’ – jau penktadienį, o šeštadienį ,,Havana Social Club’’ nuo pietų prisipildys dizainerių kurtais daiktais ir kalėdine dvasia – čia šurmuliuos ,,Mados išpardavimas: Parduotos kalėdos’’.