Archyvai

Į „Woo“ po vasaros atostogų grįžta „Jus‘ Dance“

Visą vasarą šokę ir šokdinę kitus Lietuvos ir kitų gražių Europos šalių miestuose bei paplūdimiuose didžėjai grįžta į Vilnių. Broliai „Deep Inc“ iškart pradeda nuo savo pavasarį smarkiai pradėto ciklo „Jus‘ Dance“, skirto jų mylimiausiam subrandintam house skambesiui. Trečiasis klubo „Woo“ ciklo vakaras – penktadienį, rugsėjo 10-ąją.

Kokia gi serija be svečių? „Jus‘ Dance“ savo įrašais jau dalinosi prancūzas Greg Dorban bei artimas „Deep Inc“ bičiulis vilnietis Samuel Tange. Besiruošdamas penktadieniui šįkart „Jack your body“ taria house reikalų ministras šokių muzikos vyriausybėje, „Silence Music“ vadas Vidis.

„Smagu, kad prasidėjo naujas klubinis sezonas, o tuo pačiu baigėsi negarbingai nutildyta vasara Vilniaus terasose – dabar kaimynai galės skųsti nebent vienas kito vaikus ir automobilių signalizacijas“, – drąsiai politikuoja Vidis ir priduria, kad žmonės į miestą ir klubus grįžo tam, kad švęstų laisvai, garsiai ir iki ankstyvo ryto. Kviestiniam „Jus‘ Dance“ setui jis prižada visus per vasarą sutaupytus trankius hitus ir perspėja, kad bus daug nevaikiško house – tiek seno, tiek naujo.

Apie prabėgusias atostogas turi ką papasakoti ir serijos iniciatoriai Tadas ir Domas, arba tiesiog „Deep Inc“. Ryškiausias įspūdis jų fotografijų albume – festivalis „Southport Weekender pres. Suncebeat“ Kroatijoje. „Tai vienas geriausių house festivalių pasaulyje, kuriame groja tikri stiliaus tėvukai – Dennis Ferrer, Karizma, Kerri Chandler, Ron Trent, Joey Negro, Larry Heard, Theo Parish, Phil Asher ir kiti“, – lyg iš automato savo favoritus pila broliai. Jie penktadieniui taip pat suruošė išskirtiniausių 2010-ųjų vasaros garsų rinkinį. Tikrai galima pažadėti, kad „Woo“ skambės pačių „Deep Inc“ kūrinys „Surely Certainly“, įrašytas su vokaliste Rachel Claudio!

Kad ciklas ne atsitiktinai pavadintas „Jus‘ Dance“, penktadienį gerokai atsinaujinusioje „Woo“ šokių aikštelėje įrodinės ne tik talentą per ilgus metus užgrūdinę didžėjai ir jų gerbėjos, bet ir profesionalūs šokėjai. Jie susirinkusiems demonstruos house dance judesius. Naujų stiliaus pasekėjų po nakties tikrai turėtų atsirasti.

Tik mylintiems tikrą house muziką skirtas trečiasis „Jus‘ Dance“ su „Deep Inc“ ir Vidžiu – jau šį penktadienį, rugsėjo 10-ąją klube „Woo“.

Įėjimas iki 23 val. Nemokamas, vėliau – 10 Lt.