Archyvai

Į Vilnių seras Eltonas Johnas atskris privačiu lėktuvu

Lapkričio 4 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje su grupe koncertuosiantis seras Eltonas Johnas iš Rygos, kur pasirodys diena anksčiau, į Lietuvos sostinę atskris privačiu lėktuvu. Planuojama, jog atlikėjo lėktuvas Vilniaus oro uoste leisis koncerto dienos popietę.

„Iš oro uosto Eltonas Johnas prabangiu limuzino klasės automobiliu bus nuvežtas į „Siemens“ areną, kur 20 val. pasaulinė žvaigždė pradės 3 valandų trukmės koncertą. Nors dar nėra aišku, bet labai didelė tikimybė, jog atlikėjas po koncerto pasiliks Vilniuje. Tiesa, neretai būna ir taip, jog po pasirodymo atlikėjas privačiu lėktuvu nakvoti skrenda namo į Didžiąją Britaniją“, – sako koncertą organizuojančios kompanijos „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

Eltonas Jognas reikalauja, jog oro uoste prie pat jo privataus lėktuvo jį pasitiktų du limuzinų klasės automobiliai. Atlikėjas pageidauja po Vilnių važinėti Mercedes „S“ klasės 500 arba 600 modeliu, BMW 7 arba Audi A8 automobiliu. Nors atlikėjas reikalauja automobilių su vairuotojais, tačiau pasilieka teisę vieną jų pakeisti savo asmeniniu vairuotoju.

„Vakariečiai, priešingai nei Rusijos žvaigždės, labai retai kada pageidauja važinėti didžiuliais limuzinais. Kur kas dažniau jie renkasi tiesiog limuzinų klasės automobilius. Taip pat prašo, jog juos lydėtų policijos eskortas. Eltonas Johnas taip pat nėra išimtis. Atlikėjui pasiūlysime pasirinkti net iš penkių automobilių“, – detales atskleidžia J. Vėželis.

Eltonas Johnas į koncertus visuomet keliauja atskirai nuo savo grupės narių, tačiau į jo koncertus visuomet atkeliauja profesionaliausia įranga. Į Eltono Johno koncertą Vilniuje atkeliaus 12 sunkiasvorių vilkikų.

Legendinio atlikėjo reikalavimų sąrašas įdomus ir tuo, jog jame įtraukta ir gydytojo eilutė. Atlikėjo atstovai reikalauja jiems pateikti rekomenduojamų medikų kontaktus, kurie prireikus galėtų bet kada atvykti tiek į koncerto vietą, tiek į viešbutį.

„SEVEN Live“ atstovai turės pasirūpinti ir Eltono Johno bei jo komandos drabužių švara. Vos tik atvykus, prašoma paimti skalbinių maišus ir juose esančius rūbus iki koncerto dienos popietės grąžinti švarius ir išlygintus.