Archyvai

Į Vilniaus klubą „Pacha” atvyksta legendinis DJ Sash!

Paskutinį pavasario savaitgalį Vilniaus klubo „Pacha” svečių laukia dvi šventės. Pirmoji – tai „Olialia“ vasaros sezono atidarymo proga penktadienį atvykstantis garsusis Vokietijos reiveris DJ Sash!. Su juo kartu prie pulto sto DJ Saint iš Latvijos bei Rikko el Gato su Serge. Šeštadienį – vėl karštasis „hip-hop“ bei R‘n‘B vakarėlis „Ice Cream“. Šį kartą didžiojoje klubo erdvėje skambės iš saulėtosios Kipro salos atvykstančio DJ Zed melodijos, kartu publiką linksmins Mantini ir Black B, o mažojoje salėje praeities ir dabarties muzikinius perliukus dalins Rolandas Mackevičius.

DJ Sash!

Dvylika metų populiarumo, 17 milijonų parduotų albumų, daugiau kaip 60 auksinių ir platininių apdovanojimų. Pasaulinę šlovę pelnę hitai „Encore Une Fois“, „Ecuador“, „Stay“, „La Primavera“, „Mysterious Times” ir daugelis kitų. Tai – reivo scenos legenda DJ Sash!.

Sash! bendradarbiavo su daugeliu populiarių dainininkų, tokių kaip Boy George‘as, Sarah Brightman, Adrianas Rodriguezas, Shannon, Dr. Alban ir daugeliu kitų. Didžėjus su savo komanda išpopuliarėjo ne tik Europoje, bet ir JAV, Naujojoje Zelandijoje, Rusijoje, Australijoje, Pietų Afrikoje ir Japonijoje. Sash! kūrė remiksus tokioms muzikos žvaigždėms, kaip Jeanas Michelis Jarre‘as, „2 Unlimited“, OMD ir Kylie Minogue.

Atvykstantis į Lietuvą Sash! rengia ypatingą pasirodymą prie klubo „Pacha“ didžėjų pulto. Kelias valandas klubo svečiai klausysis populiariausių ir žinomiausių Sash! kūrinių. Svečiui talkins „Pacha“ klubo rezidentai Virus J bei Black B ir „Mosquito“ duetas Rikko el Gato su saksofono virtuozu Serge.

„Ice Cream“ – ir žvaigždės, ir šokiai

Šeštadienio svečias DJ Zed gerai pažįstamas R‘n‘B bei „hip-Hop“ mėgėjams nuo Kipro iki Londono. Šuo metu gyvenantis Kipro Ibisa vadinamame Aja Napos kurorte, atlikėjas rūpinasi gera turistų nuotaika. Dalinęsis scena su G Child, Panjabi MC, Trevoru Nelsonu, Lisa Maffia & Romeo bei daugeliu kitų „urban” kultūros atstovų, Zed neslepia ir kitos savo pusės – meilės „house“ muzikai. Tai tikras grojimo virtuozas, išbandęs save ne viename amplua.

Šeštadienį klubo „Pacha“ svečių laukia dar vienas siurprizas – į scena sugrįžtančios grupės RSA pasirodymas. Jos lyderis Dainius Žebrauskas, žinomas tiesiog kaip Skurzdeliukas, daugiau nei 10 metų mokantis Lietuvos jaunimą šokių judesių, klube „Pacha“ padarys įžangą čia rudenį vyksiančiam gatvės šokių čempionatui „Kick the DanceFloor“.