Archyvai

Į Lanos Del Rey koncertą Vilniuje mažėja bilietų

Į birželio 4 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantį amerikiečių dainininkės Lanos del Rey  koncertą liko kiek daugiau nei 900 bilietų. Pirmadienio rytą dar buvo galima įsigyti stovimų bilietų, kurių kaina yra 129 litai, taip pat bilietų į kai kuriuos sėdimus sektorius, tačiau, pasak koncerto organizatorių, jų skaičius sparčiai mažėja.

„Jau pirmoji bilietų į Lanos Del Rey koncertą pardavimo diena parodė, kad „Siemens“ arena birželio 4-ąją bus pilnutėlė. Bilietai į hitų „Video Games“ ir „Blue Velvet“ atlikėjos koncertą Lietuvoje buvo perkami net aktyviau nei į Kylie Minogue, Stingo ar Bryano Adamso pasirodymus. Didžiulis susidomėjimas Lana Del Rey išlieka ir dabar“, – sako koncertą organizuojančios „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

Prieš atvažiuodama į Vilnių Lana Del Rey turės dar 12 koncertų Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Olandijoje, Belgijoje ir Lenkijoje, tačiau į šiuos  pasirodymus visi bilietai jau yra išpirkti.

Išskirtinio balso savininkės ir hitų „Video Games“, „Blue Velvet“, „Blue Jeans“, „Born to Die“ atlikėjos koncertas Vilniaus „Siemens“ arenoje įtrauktas į pasaulines atlikėjos gastroles, kurių metu ji pristato milžiniškos sėkmės susilaukusį savo albumą „Born to Die“.

Lana Del Rey visame pasaulyje išgarsėjo 2011 metais. Per savo kol kas dar neilgą, bet stulbinančiai sėkmingą karjerą Lana Del Rey jau spėjo susižerti ne vieną svarų apdovanojimą, o MTV Europos muzikos apdovanojimuose triumfavo „Geriausios alternatyvios atlikėjos“ kategorijoje.

Naujausias Lanos Del Rey singlas – daina „Young & Beautiful” iš šią savaitę Kanų kino festivalį atidarysiančio ir Lietuvos kino ekranus pasieksiančio filmo „Didysis Getsbis“ – įsitvirtino populiariausių Europos dainų sąrašuose. Praėjusią savaitę buvo oficialiai pristatytas ir šios dainos vaizdo klipas.