Archyvai

Į klubą „Pacha“ sugrįžta šokių muzikos karalius Johnas Digweedas

Į duris pasibeldus vasarai Vilniaus klubas „Pacha“ toliau kvies lankytojus linksmintis, tačiau pagrindinis vakarėlių sezonas eina į pabaigą. Birželio 4-ąją 2009-2010 metų sezoną vainikuos viena iškiliausių šokių muzikos asmenybių, įrašų kompanijos „Bedrock“ įkūrėjas ir savininkas Johnas Digweedas. Šį atlikėją dievina ne tik šėlstantys šokių aikštelių lankytojai, bet ir kolegos didžėjai bei prodiuseriai – tai žmogus, savo rankomis lipdęs klubinės kultūros istoriją.

Pagerbdami legendos vizitą prie šio neeilinio įvykio prisijungs ištikimiausi „Pacha Vilnius“ rezidentai Andy Lau, Virus J, Santi Touch bei M&D substance. Taip pat atvyks svečias iš Latvijos, legendinio festivalio „Kazantip“ atstovas Baltijos šalyse Dj Saint bei lietuvis Lynnie. Mažojoje salėje reivo nualintus šokėjus gaivins Black B.

Spalvingas sezonas

2009-2010 metų sezonas klube „Pacha“ buvo spalvingas – Ibisos ambasadą Vilniuje aplankė garsieji islandai „Gus Gus“, Dave‘as Seamanas, Sandy Rivera, „Above & Beyond”, Andy Mooras, D Ramirezas, „Sono”, „Rex The Dog”, Dj Nastia Beauty bei daugelis kitų. Be to, ryškiai sužibo lietuviškųjų „Fetish“ vakarėlių žvaigždė, klubo svečius stebino taiką ir vienybę skelbiantys „Happy Hippie“ renginiai, kartu su „Tabami“ buvo atiduota pagarba jo didenybei Michaelui Jacksonui.

Per Johno Digweedo pasirodymą klubas žada dar vieną nepamirštamą ir kupiną įspūdžių naktį, prisotintą geros muzikos. Vasarą „Pacha“ lankytojų lauks speciali vasaros programa.

Johno Digweedo fenomenas

Iš Anglijos kilęs atlikėjas paliko gilų atspaudą viso pasaulio šokių muzikos istorijoje. Tai žmogus-gamykla. Padedant Johnui išgarsėjo ne vienas dabar pasaulio populiariausių sąrašuose esantis didžėjus, tarp jų Danny Howelsas bei Jimmy Van M, Pole Folderis bei Luke Fair, Guy J bei Chrisas Fortier ir daugelis kitų. Dar viena gera investicija tapo įrašų kompanija „Bedrock“, vadinama kokybės etalonu. Kiekvienas jos globojamas atlikėjas gali būti ramus dėl savo karjeros – ji neabejotinai kils aukštyn.

Dar būdamas paauglys, kai Didžiojoje Britanijoje karaliavo „acid house“ stilius, Johnas Digweedas sugebėjo pelnyti didžiulę savo kolegų pagarbą, o karjeros viršūnę pasiekė 2001 metais, gerbėjų išrinktas geriausiu pasaulio didžėjumi. Per visą šį laikotarpį Johnas išleido ne vieną gerai žinomą rinkinį, pažymėtą „Renaissance“, „Fabric“, „Global Underground“, „Transitions“ ir „Bedrock“ prekiniais ženklais. Jis taip pat prisidėjo prie filmų „Trainspotting“, „Groove“, „Stark Raving Mad“ bei MTV animacino filmo „Spider-Man“ garso takelių kūrybos.

“Net jei nesi girdėjęs apie Johną Digweedą, tikrai būsi ne kartą susidūręs su jo muzika”,- rašė įtakingiausias pasaulio žurnalas apie elektroninę muziką „DJ Mag“.

Vakaro žvaigždė gerai žinoma ir Lietuvos publikai. Atlikėjo globojamą radijo laidą „Transitions“ kiekvieną penktadienį transliuoja radijo stotis „Zip Fm“, o praėjusią vasarą savo vizitu jis pagerbė žymiausią Lietuvos šokių muzikos festivalį Trakų pilyje. Pats atlikėjas labai nekantraudamas laukia vizito Vilniuje, o susirinkusiems žada padovanoti neeilinį, ilgesnį nei įprasta, muzikos šou.