Archyvai

Hito „Mohito” kūrėjai „SADBOI” klausytojams pristato naują kūrinį

Vaikinų grupė SADBOI” pavasarį pasitinka išleisdami singlą Sorry”. Tai – daina apie nutrūkusius santykius ir naują pradžią.

 

Praėjusių metų ruduo grupei „SADBOI” buvo išties sėkmingas. Su hitu „Mohito” muzikos prodiuserių Artiomo Penkevičiaus ir Edgaro Koldaro duetas Youtube platformoje pasiekė daugiau nei tris milijonus perklausų.

„Abi šios dainos  labai emocingos. Daina „Sorry” paliečia nelaimingos meilės temą. Joje kalbame apie bendražmogiškus jausmus ir situaciją, kuri pažįstama daugeliui,” – pasakojo Artiomas.

Minorine melodika ir aštrumu pasižyminčią muziką kuriantys vaikinai savo dainose stengiasi nutapyti jauno žmogaus emocinį portretą ir kalbėti apie meilės išgyvenimus.

„Tiek man, tiek Artiomui daina „Sorry” labai artima savo istorija. Abu puikiai žinome, ką reiškia santykiuose pasiekta riba, kai žodis „atsiprašau” praranda prasmę, vertę ir belieka viską pabaigti. Turbūt save dainoje atpažins ne vienas klausytojas,” – apie kūrinį „Sorry” kalbėjo Edgaras.

Kartu su naujausia daina vaikinai pristato ir fotosesiją, kurią įamžino fotografas Martynas Stankaitis.

„Džiaugiamės bendrais darbo vaisiais. Mums kaip grupei labai svarbu ne tik nepriekaištingas muzikos skambesys, bet ir tai, kaip pateikiame save vizualiai. Martynas – labai talentingas fotomenininkas, puikiai supratęs mūsų stilistiką, viziją, todėl tikimės dar ne vieno susitikimo prieš objektyvą ,” – kalbėjo „SADBOI” vaikinai.

Eksperimentų kūryboje nevengiantys vaikinai žada, jog jau netrukus jų gerbėjų ausis pasieks ne viena muzikinė naujiena. Artimiausiuose grupės planuose – debiutinio albumo leidyba, vasaros koncertai ir šėlsmas festivalių scenose.

Comments

mood_bad
  • Kolkas nėra komentarų.
  • chat
    Add a comment