Archyvai

"Havana Social Club” naujojo sezono atidarymas su Tom Budiansky ir 1001 brunete

Atnaujinęs interjerą ir nušluostęs dulkes po vasaros atostogų vienas didžiausių sostinės klubų “Havana Social Club” jau šį penktadienį, spalio 1 d. kviečia į savo naujojo – jau trečio – sezono atidarymą. Startiniame renginyje išgirsime beveik 20 atlikėjų pristatysiančių naujo sezono atmosferą.

Tylos prieš audrą šį kartą nėra. “Havana Social Club” sezono atidarymo triukšmas jau girdimas ir už Lietuvos ribų, nes vakaro “vinis” charizmatiškasis danas Tom Budiansky ruošia naujausius house garsus ir žada atiduoti visas jėgas šiai diskotekai.

Tom Budiansky – meilė, chaosas ir fantazija

Šis danas vis dažniau vadinamas artistu nei didžėjumi. Jo pasirodymas visada virsta į vieną didelę impovizaciją, kurią ne visi supranta, bet nuo jos visiems linksma. Meilė, chaosas ir fantazija – trys raktiniai žodžiai, kuriais apibūdinama ir Tom Budiansky grupė IGNUG. Paskutiniu metu didžiulio populiarumo sulaukę danai jau spėjo įrašyti kūrinius pas “Jamiroquai” ir “Muse” prodiuserį, sugroti viename didžiausių pasaulyje festivalių “Roskilde” ir savo gyvu pasirodymu pakerėti tūsktančius. Su ta pačia IGNUG dvasia ir nepakartojamais didžėjaus sugebėjimais Tom Budiansky atidarys naują “Havana Social Club” sezoną.

Laukia kokybiški gyvi koncertai

Visų galų meistras iš Kopenhagos nebus vienintelis atidarymo džiaugsmas. Prie penktadienio šventės prisijungs ir daug lietuvių. Gyvus pasirodymus ruošia gerai žinoma “BrassBastardz” kompanija su vokaliste Daiva Starinskaite priešakyje, ZIP radijo laidų vedėjo Vaiperio projektas “Renegades Of Bump” ir Martin Virgin grupė “Proper Heatʼʼ, kurių kūriniai jau skamba populiariausiose radijo stotyse. Už pulto išgirsime ir pamėgtą didžėjų duetą “The Sneekers” bei naująjį klubo programos vadovą Aout6.

Žinoma, su naujojo sezono startu viskas tik prasidės. Klube ʻHavana Social Clubʼ šiais metais planuojama surengti daug gyvų užsienio ir Lietuvos atlikėjų bei grupių pasirodymų (tarp jų – Hard Ton iš ʻGigolo recordsʼ, Happyendless, Biplan ir kiti), o antrame aukšte esantis klubo restoranas išpildys daugelio naktimis besilinksminančių norą – skaniai ir nebrangiai užkąsti.