Archyvai

Gražus halloween’o savaitgalis ,,Havanoje’’

Prieš mėnesį savo naująjį sezoną pradėjęs vienas didžiausių Vilniaus klubų ,,Havana Social Club’’ paskutinį spalio savaitgalį skiria išsiilgusiems senųjų diskotekininkų. Kai visos miesto pasilinksminimo vietos pasipuoš amerikietiškos šventės atributais, čia gražiausią iš baisiausių ‘halloween’iškų’ vakarėlių užkurs duetas ,,Downtown Party Network’’ ir ,,Baltic Balkan’’ kolektyvas.

Saulty ir Bradkos duetas jau seniai gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – ,,Downtown Party Network’’ singlas išleistas ,,Eskimo records’’ įrašų kompanijoje sulaukė neįtikėtino pasisisekimo ir pardavimų – vinilo ,,Days Like These’’ tiražą teko pakartoti.

Kitoje ,,Havanos’’ salėje penktadienį pasirodys ,,Baltic Balkan’’ kompanija. Pasisėmusi įkvėpimo iš jugoslaviško pankroko, balkaniškos dvasios filmų ir muzikos, jie garsėja kaip nepailstantys triukšmadariai, kurių pasirodymas dažnai panašus į čigonų taboro šventę. Būtent todėl penktadienį visi ,,Halloween Balkan Network’’ svečiai kviečiami pasipuošti spalvingiausiais apdarais, prabangiausiais auksiniais žiedais ir ūsais. Po čigoniško šėlsmo penktadienį, šeštadienis skiriamas latino house ir salsa muzikos megėjams – vakarėlis ,,Mosquito Halloween: Los Dias Dias De Los Muertos’’ su gyvų perkusijų skambesiu, diskžokėjais Rikko El Gato, Carlos Rosas, Jose Maria ir kitais.