Archyvai

„Gravity“ savaitgalis – netikėtas „Rank 1” pasirodymas ir „Dirty G” sugrįžimas

Jau šį penktadienį „Gravity“ įvyks pats svarbiausias renginys prieš pat jo uždarymą remontui. Pirmoji „G-Trance“ dalis su Ronski Speed buvo puiki įžanga į antrąjį serijos dublį, kuriame pasirodys atlikėjai, labiau įpratę groti tūkstančiams nei 500 žmonių. Už pulto stosis Olandijos trance muzikos dievai „Rank 1”. Būtent jie yra vadinami ne tik „Olandiškojo trance“, bet ir vienais iš trance muzikos pradininkų, kurie nutiesė šių dienų trance žvaigždėms Tiesto, Ferry Corsten, Armin Van Buuren, Above & Beyond kelią.

Šeštadienį vieną labiausiai gerbiamų trance grupių pasaulyje keis po kelių metų pertraukos sugrįžtanti viena ilgiausių klubo „Gravity“ serijų „Dirty G“. Jos centre – įvairiapusiškai vertinamas didžėjus, prodiuseris ir dainininkas Sezzy. Jis pastaruosius metus retai kada koncertavo, nes intensyviai įrašinėjo savo ir kitų dainas. Renginio metu bus pristatytas naujausias jo vaizdo klipas „Pocket’s Full".

„Rank 1” geriausias 2009-ųjų vakarėlis vyko Vilniuje

Bet grįžkime prie trance muzikos herojų „Rank 1”, kurie pernai metais grojo sostinės Teatro arenoje. Lapkritį paskelbtame DJMAG geriausių pasaulyje didžėjų šimtuke olandų duetas užėmė 79 vietą. Per savo karjerą jie DJMAG šimtuke praleido labai daug metų. Prie šios pozicijos duotame trumpame interviu, geriausiu renginiu 2009-aisiais jie pavadino būtent pasirodymą Vilniuje. Tad olandai iš pirmo žvilgsnio pamilo lietuvius ir po mažiau nei metų labai noriai čia sugrįžta.

""

Be jokios abejonės, pirmą kartą klube „Gravity“ grosiančius „Rank 1” 1997-aisiais įkūrė Benno De Goeij ir Pieter Bervoets. Didžiausios komercinės sėkmės iki šiol sulaukė jų kūrinys „Airwave“, kuris pasiekė 10-ąją vietą Britanijos singlų tope. Kitas „Rank 1“ darbas „Such Is Life“ tapo muzikos festivalio „Sensation“ himnu. 2002-aisiais pasirodė pirmasis grupės albumas „Symsonic“. Netrukus po debiutinio albumo topus šturmavo kitas singlas „Awakening“. Pernai metai duetui buvo labai sėkmingi – jų naujausias singlas „L.E.D There Be Light" buvo pripažintas įspūdingo festivalio „Trance Energy 2009“ himnu.

Sezzy sugrįžimas ir naujo klipo premjera

Jau šį šeštadienį „Gravity“ – legendinė, net 2005-aisiais pradėta serija „Dirty G“. Turbūt daugiausiai diskusijų internete sukelianti renginių serija ir jos šeimininkas vėl suteiks peno džiaugsmui ir apkalboms. Būtent „Dirty G“ vakarėliai, kuriuose per ketverius metus apsilankė per 20 000 žmonių, labiausiai išgarsino Sezzy. Šį šeštadienį savo mylimiausiame klube jis pristatys naujausią savo vaizdo klipą.

„Ilgai mąsčiau apie grįžimą. Krizei prasidėjus nusprendžiau užsidaryti studijoje ir dar labiau įsigilinti į dainų prodiusavimo subtilybes. Tai visiškai pasiteisino, nes turėjau puikią galimybę atrasti ritmo kūrimo pasaulį ir prodiusuoti dainas daugybei atlikėjų iš JAV, D. Britanijos bei Turkijos. Dabar, kai jau turiu pirmąjį klipą „Pocket’s Full", iš savo būsimo antrojo albumo, noriu vėl pradėti aktyvią renginių veiklą, kaip tai labai sėkmingai dariau anksčiau. Dirbdamas studijoje sulaukiau daugybės skambučių, laiškų ir žinučių , kviečiančių mane grįžti, nes, anot jų, r’n’b bei hip hop renginių padėtis Lietuvoje suprastėjo. Žinojau, kad mano klipo prezentacija ir mano sugrįžimas turi vykti ne kur kitur, o tik „Gravity“!“ – sako „Dirty G“ šeimininkas Sezzy.